Popularny „Drunk Hulk” dołącza do Elephate

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Popularny „Drunk Hulk” dołącza do Elephate

Christian A. Dumais, twórca znanego na całym świecie użytkownika Twittera, dołącza do agencji specjalizującej się w SEO i content marketingu jako Digital Content Director.

- Christian to doświadczony redaktor, którego artykuły publikowano w poczytnych magazynach na całym świecie - mówi Wojtek Mazur, Head of Content Marketing i co-funder w Elephate - Wierzymy, że dzięki pełnemu wykorzystaniu jego wiedzy i umiejętności, wzmocnimy nasze kompetencje w obszarze kreacji treści.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jako „Drunk Hulk”, Dumais zbudował aktywną społeczność na Twiterze liczącą ponad 170,000 followerów. Pisał o nim prestiżowy magazyn Time zaliczając go do grona „ulubionych żartownisiów”.

Dumais to także autor kilku książek: Empty Rooms Lonely Countries, Cover Stories and SMASHED: The Life and Tweets of Drunk Hulk.

Wcześniej przez 14 lat uczył języka angielskiego na uniwersytecie i w takich firmach jak 3M, Kruk S.A czy Opera. Występował jako prelegent na wielu konferencjach w Polsce i zagranicą, wliczając w to takie wydarzenia jak TEDxWrocław czy TEDxWarszwa.

W Elephate Dumais obejmuje stanowisko pozwalające mu połączyć wszystkie swoje kompetencje w konkretnym celu. Jako Digital Content Director, będzie odpowidzalny za edycję, tworzenie treści i egzekucję contentu związanego z Elephate, dystrybuowanego w mediach anglojęzycznych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij