Agencja Pitted Cherries rozpoczęła współpracę z firmą Organika S.A.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja Pitted Cherries rozpoczęła współpracę z firmą Organika S.A.

Od października br. Organika S.A. – producent chemii gospodarczej, motoryzacyjnej i przemysłowej - nawiązała stałą współpracę z agencją reklamową Pitted Cherries.

W ramach synergii, agencja Pitted Cherries zajmie się obsługą firmy w mediach społecznościowych, a także promocją wybranych kategorii produktowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przedsięwzięcie rozpoczęliśmy od stworzenia planu i koncepcji kreatywnej komunikacji na Facebook’u , co już przynosi pierwsze efekty. W planach mamy także promowanie produktów, realizację sesji fotograficznych i wsparcie kampanii reklamowych. W przyszłości nasze działania marketingowe będą wykraczać poza Social Media – mówi Michał Maciejewski, Strategy Director w Pitted Cherries.

Chcieliśmy wprowadzić nasz fanpage na wyższy poziom. Potrzebowaliśmy świeżego spojrzenia, kreatywnych pomysłów i dobrego contentu, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Pitted Cherries - dodaje Katarzyna Trzpil p.o. Dyrektor Marketingu w Organika S.A.

Początki Organika S.A. sięgają 1903 roku. Przez lata działalności profil firmy ulegał przemianom zgodnym z potrzebami gospodarki. Dziś Organika S.A. jest jednym z czołowych producentów chemii gospodarczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną jest największą grupą kapitałową w Polsce. Firma wciąż poszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek nowe produkty.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij