Telstar 18 - oficjalna piłka meczowa Mistrzostw Świata FIFA 2018 od adidas Football

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Telstar 18 - oficjalna piłka meczowa Mistrzostw Świata FIFA 2018 od adidas Football

Telstar 18 to hołd dla pierwszej dedykowanej Mistrzostwom Świata piłki adidas Telstar z 1970 r. Nowa futbolówka łączy klasyczny design z nowoczesną technologią - Telstar 18 zawiera chip NFC, który czyni ją najbardziej innowacyjną piłką świata. W procesie testowania wzięły udział gwiazdy...

...reprezentacji Argentyny, Realu Madryt, Juventusu Turyn i Manchesteru United.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rewolucyjna piłka Telstar 18 od adidas Football będzie używana przez piłkarzy podczas przyszłorocznego turnieju w Rosji, który wyłoni najlepszą reprezentacyjną drużynę świata. Swoim wyglądem nawiązuje ona jednak do wydarzeń, które miały już miejsce w przeszłości.

W 1970 r. adidas po raz pierwszy przygotował futbolówkę dedykowaną Mistrzostwom Świata FIFA. Wówczas Telstar służyła zawodnikom rywalizującym na boiskach Meksyku i była prawdziwą gwiazdą telewizyjnych ekranów. Stąd jej nietypowa pozornie nazwa. Ponadto charakteryzowały ją duże, czarno-białe łaty. Chodziło o to, aby była ona dostrzegalna w pozbawionym jeszcze wówczas kolorów przekazie telewizyjnym.

Telstar 18 zachowała najlepsze cechy znanej z Mistrzostw Śwata FIFA 2014 piłki Brazuca. Jednocześnie zawiera ona najnowsze technologie, które mają na celu optymalizację wydajności. W ich wdrożeniu pomogły testy z udziałem piłkarzy reprezentacji Argentyny, Manchesteru United, Realu Madryt czy Juventusu Turyn.

Metaliczne wykonanie paneli piłki oraz graficzny efekt tekstury zapewniają wydajność i wytrzymałość podczas meczów rozgrywanych zarówno na stadionach, jak i na ulicach miast. Nowa futbolówka zawiera również elementy powstałe w procesie recyklingu.

Telstar 18 posiada wbudowany układ NFC, po raz pierwszy użyty w oficjalnej piłce meczowej, co czyni ją najbardziej innowacyjną piłką meczową na świecie. Chip pozwala użytkownikom na interakcję z piłką za pomocą smartfona. Każda futbolówka generuje unikalny identyfikator umożliwiający dostęp do ekskluzywnych treści i spersonalizowanych wyzwań, które mogą stanowić element przygotowań do Mistrzostw Świata FIFA.

ROLAND ROMMLER, Category Director Football Hardware, powiedział: „Pierwsza Telstar była jedną z najbardziej charakterystycznych piłek w historii i na zawsze odmieniła futbol. Jej kontynuacja w postaci Telstar 18, z oczywistym odwołaniem do oryginalnego modelu, była dla nas ekscytującym wyzwaniem. Nowa struktura panelu i instalacja chipa NFC wzniosły innowacyjność i design naszej futbolówki na niespotykany dotąd poziom, oferując użytkownikom i graczom zupełnie nowe doświadczenie”.

Telstar 18 jest już dostępna w punktach sprzedaży adidas na całym świecie oraz na www.adidas.com/football.

Więcej informacji o futbolowych produktach adidas na adidas.pl/pilka_nozna, facebook.com/adidasFootball oraz na Twitterze i Instagramie @adidasfootball.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij