GetHero wzmacnia zespół, Agata Szarniewska obejmuje stanowisko Account Managera

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GetHero wzmacnia zespół, Agata Szarniewska obejmuje stanowisko Account Managera

GetHero wzmacnia zespół - dołącza do niego Agata Szarniewska na stanowisko Account Managera. Zajmie się przede wszystkim bieżącą obsługą klientów agencji.

Agata Szarniewska dołącza do agencji GetHero na stanowisko Account Managera. Do jej obowiązków będzie należała m.in. bieżąca obsługa klientów, przygotowywanie ofert oraz koordynacja i realizacja zakontraktowanych projektów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez ostatnie półtora roku Szarniewska pracowała na takim samym stanowisku w agencji Czart zajmując się obsługą takich klientów jak m.in. PepsiCo, Ceneo.pl, Tauron Adidas, Ultimo, Wrocławski Port Lotniczy, Galeria Dominikańska.

Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, którą sama również ukończyła.

Kilka tygodni temu agencja GetHero uruchamiła biuro w Warszawie. Prowadzi je Maciej Piotrowski, który wcześniej pracował jako Kierownik Departamentu Sprzedaży Agencyjnej w Grupie Wirtualna Polska.

Agencja GetHero jest siecią partnerską YouTube i jednocześnie agencją kreatywną wyspecjalizowaną w video marketingu i influencer marketingu. Współpracujący z GetHero na wyłączność influencerzy to m.in.: ReZigiusz, Dezy, Multi, Vertez, Marcin Malczyński, vNARF, Matuss, Tofiki - mają oni ponad 10 mln subskrybentów na YouTube, ponad 5 mln fanów na Facebooku, a łączna liczba wyświetleń ich materiałów na YouTube zbliża się już do 1,3 mld. Wśród klientów i marek, dla których pracowała agencja znalazły się m.in. mBank, Coca-Cola, Credit Agricole, HP, Play, Crunchips, EA, Zott, PepsiCo, x-Kom, Komputronik, Orange.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij