INEA rozdaje konsole PlayStation 4 i Xbox One

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
INEA rozdaje konsole PlayStation 4 i Xbox One

W sierpniu tego roku INEA rozpoczęła nową kampanię wizerunkową. Od tego czasu firma promuje się hasłem „Dobrzy ludzie od internetu”, a w swoich działaniach nieustannie podkreśla troskę zarówno o nowych, jak i stałych Klientów. W ramach najnowszej akcji „Moc prezentów”, trwającej od 14 listopada...

...osoby które kupią internet oraz telewizję od INEA, otrzymają najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA 18 za 1 zł.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W swojej komunikacja, INEA podkreśla, że bardzo zależy jej na zadowoleniu nie tylko nowych, ale przede wszystkich stałych Klientów, którzy już korzystają z usług operatora. To właśnie dla tej grupy swoich odbiorców, wprowadziła w tym roku takie udogodnienia, jak aplikacja mobilna ułatwiająca łatwy dostęp do aktywacji usług dodatkowych, możliwość szybkiej płatności online czy – co bardzo istotne z punku widzenia konsumenta – szybki kontakt z infolinią obsługową dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Co więcej, operator zwiększył również prędkości internetu u swoich Klientów. Nie wiązało się to z koniecznością podpisywania jakichkolwiek umów czy ponoszeniem dodatkowych opłat.

„Moc prezentów” to kolejna akcja organizowana przez INEA – tym razem w celu pozyskania nowych Klientów. Promocja trwa od 14 listopada maksymalnie do końca roku. Każdy, kto w tym czasie, zakupi dedykowany zestaw usług składający się z szybkiego internetu oraz pakietu ponad 200 kanałów TV, otrzyma za 1 zł najnowszą konsolę PlayStation 4 lub Xbox One z grą FIFA18.

Akcja promocyjna obowiązuje w stacjonarnych salonach sprzedaży INEA, na infolinii oraz na stronie www INEA. Liczba nagród jest ograniczona.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij