Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kreatywne warsztaty z firmą Energizer podczas Akademii Duckie Deck

Energizer zaprasza całe rodziny do twórczej zabawy i odkrywania możliwości nowoczesnych technologii. Trwa konkurs, na zwycięzców którego czeka weekend pełen inspiracji i udział w specjalnych warsztatach podczas Akademii Duckie Deck. Za działania odpowiadają Duckie Deck i agencja Plej.

Akademia Duckie Deck to największe w Polsce cykliczne wydarzenia dla rodzin, podczas którego małych i dużych – spragnionych nowych przeżyć – organizatorzy zapraszają do wspólnego doświadczania i eksperymentowania.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W tym roku po raz pierwszy warsztaty, będące jedną z aktywności podczas Akademii Duckie Deck, zostaną zorganizowane razem z firmą Energizer. Marka zadba także o pozytywną energię w strefie otwartej – przestrzeni, w której na rodziny czekają interaktywne obiekty, gry i zabawy.

Na stronie konkursu: www.positivenergy.pl/akademia, uczestnicy zabawy oddają głosy na trzy pomysły Energizera: okulary 3D, minitelewizor i święcący kubek do popcornu. Kreatywny pomysł, który zdobędzie największą liczbę głosów, zrealizują uczestnicy warsztatów podczas Akademii Duckie Deck w Warszawie (2-3 grudnia).

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij