Rekordowy Black Friday w OleOle.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rekordowy Black Friday w OleOle.pl

24 listopada 2017 roku był prawdziwie rekordowym piątkiem w historii sklepu internetowego OleOle.pl. Z tej okazji zebraliśmy najciekawsze dane i przygotowaliśmy autorską infografikę.

Black Friday, czyli Czarny Piątek, to dzień największych wyprzedaży i obniżek cen w Stanach Zjednoczonych. To zarazem początek okresu poszukiwań prezentów świątecznych dla bliskich.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Rosnąca popularność Czarnego Piątku sprawiła, że to wyjątkowe święto okazji i promocji zawędrowało również do innych krajów. W Polsce o Czarnym Piątku również mówi się coraz głośniej, a do akcji co roku przyłącza się coraz więcej sklepów.

Specjalnie na ten dzień OleOle.pl przygotowało bardzo atrakcyjną ofertę dla swoich klientów, rabaty sięgały nawet 90%. Propozycja sklepu spotkała się z niezwykle dużym zainteresowaniem, dzięki czemu w porównaniu do poprzedniego roku urosły niemal wszystkie wskaźniki - liczba osób odwiedzających stronę, współczynnik konwersji (liczba osób kupujących ze wszystkich osób odwiedzających stronę) oraz wartość i liczba zamówień. Szczegóły zostały przedstawione na infografice.

OleOle.pl to sklep internetowy obecny na rynku od 2008 roku. Należy do największych sprzedawców w kategorii pure player (sklepów sprzedających tylko w internecie) w Polsce. Sklep oferuje sprzęt AGD, mały sprzęt AGD, smartfony, laptopy, telewizory i narzędzia. OleOle.pl oferuje bardzo niskie ceny, dodatkowo zabezpieczając je Gwarancją Niższej Ceny.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij