Kordian Kądziela dołączył do grona twórców współpracujących ze studiem produkcyjnym Dobro

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kordian Kądziela dołączył do grona twórców współpracujących ze studiem produkcyjnym Dobro

Jeden z najbardziej utalentowanych młodych reżyserów w Polsce, Kordian Kądziela dołączył do grona twórców współpracujących ze studiem produkcyjnym Dobro.

Kordian to reżyser i scenarzysta. Absolwent organizacji produkcji i reżyserii na WRiTv im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach. Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Twórca filmów krótkometrażowych takich jak: „Szczękościsk” (Nagroda Główna w Konkursie Młodego Kina na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni 2016) „Larp” (nagrodzonego m.in. na festiwalach w Barcelonie, Sankt Petersburgu, Brnie, Breście) czy „Muka!” (m.in. „Debut Award” na festiwalu w Ann Arbor i Nagroda Publiczności „Etiuda & Anima”).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reżyser spotów reklamowych (między innymi dla Allegro, Makity, 3M, Less Mess czy Movember) oraz teledysków (nominowany do Yacha w kategorii debiut za klip „Monkey, Monkey” grupy Slutocasters). Finalista Talentów Trójki 2016 w kategorii "Film".

Najważniejsze cechy charakterystyczne jego twórczości to mocno zarysowani bohaterowie i nieco absurdalne poczucie humoru zamknięte w niebanalnej, odrealnionej formie.

Podobnie jak już kilku innych twórców Kordian będzie blisko współpracował ze studium produkcyjnym Dobro, jednocześnie będąc dostępnym dla rynku na zasadach impresariatu.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij