Agencja BERM z realizacją na Zamku Królewskim. Gala finałowa nagrody Strażnik Pamięci

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja BERM z realizacją na Zamku Królewskim. Gala finałowa nagrody Strażnik Pamięci

Agencja BERM Creative Production Group odpowiadała za przygotowanie i realizację finałowej gali nagrody Strażnik Pamięci, która odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Strażnik Pamięci to przedsięwzięcie organizowane od 5 lat przez tygodnik „Do Rzeczy”. Jego celem jest uhonorowanie osób i instytucji, które w szczególny sposób dbają o pielęgnowanie pamięci o ważnych wydarzeniach w historii Polski. Co roku tytuł ten przyznawany jest w 3 kategoriach: twórca, instytucja i mecenas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczna gala finałowa odbyła się 8 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie. Jej współorganizatorami było Narodowe Centrum Kultury oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Agencja BERM odpowiadała za kompleksowe zaaranżowanie przestrzeni, w tym strefy wejścia i przestrzeni sali Asamblowej w Zamku Królewskim, gdzie odbyła się gala i sali cateringowej w Skarbcu, przygotowanie scenografii, a także zaplanowanie oświetlenia i nagłośnienia.

Po naszej stronie była także realizacja kamerowa wydarzenia. Można było zobaczyć Galę na żywo w sieci, organizowaliśmy bowiem streaming. Było to wymagające zadanie, chociażby z racji przestrzeni, w jakiej pracowaliśmy. Zamek Królewski jako zabytek stawia określone wymagania – komentuje Jan Dołęga-Kozierowski, Wiceprezes Zarządu BERM Creative Production Group. Praca zespołu montażowego w zabytku zawsze rządzi się swoimi prawami i przebiega na nieco innych zasadach, na dodatek pod czujnym okiem obsługi. Na pewno też trwa dłużej, ponieważ nie możemy używać niektórych narzędzi, które znacznie przyspieszają prace. Największe wyzwanie stanowił sam projekt zaaranżowania przestrzeni. W miejscu, które samo w sobie reprezentuje ciekawe wzornictwo, całość musi w sposób szczególny współgrać, a wszelkie dodatkowe elementy muszą pasować do wnętrza. Naszym celem było stworzenie takiego projektu, który spełni wszystkie wymogi organizacji takiego wydarzenia, ale jednocześnie pozwoli wydobyć wzornictwo sali. Nie chcieliśmy niczego zasłaniać i zabudowywać - dodaje.

Po stronie Agencji BERM za projekt odpowiadał Jan Dołęga-Kozierowski, Wiceprezes Zarządu BERM Creative Production Group. Projekt scenografii powstał pod kierownictwem Dyrektora Kreatywnego, Andrzeja Wyszomirskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij