Dobry Człowiek – akcja charytatywna 4FUN.TV oraz CupSell.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dobry Człowiek – akcja charytatywna 4FUN.TV oraz CupSell.pl

4FUN.TV i CupSell.pl wraz ze znanymi YouTuberami stworzyły wyjątkowy wzór charytatywnej koszulki świątecznej. Akcja pod hasłem Dobry Człowiek potrwa od 1 do 20 grudnia br., a całkowity dochód ze sprzedaży gadżetów zostanie przekazany na Dom Dziecka w Czernicach Borowych.

W projekt zaangażowali się znani polscy YouTuberzy, których sklepy można znaleźć na stronie CupSell.pl. Do akcji przyłączyli się m.in. AdBuster, Matura to Bzdura, Śmiechawa.TV, Agresywna Masa, Pan Kubaka, NRGeek, Żiżej, Marcin Buczyński oraz Marcin Majzner. Gadżety ze specjalnej limitowanej edycji Dobry Człowiek można nabyć od 1 do 20 grudnia br. Pełna lista sklepów biorących udział w akcji znajduje się pod adresem. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cel charytatywny – pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Czernicach Borowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na potrzeby akcji powstał spot promocyjny, w którym wystąpili prezenterzy 4FUN.TV - Ola Ciupa i Marcin Łukasik oraz YouTuberzy biorący udział w projekcie. Za produkcję spotu odpowiada 4FUN MEDIA. Wszystkie osoby zaangażowały się w kampanię na zasadach non-profit.

Finał akcji odbędzie się w środę, 20 grudnia br., na Zimowym Narodowym. Dzieci z Domu Dziecka w Czernicach Borowych przyjadą tego dnia do Warszawy i będą miały okazję spotkać się osobiście z prezenterami oraz YouTuberami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij