Mobee Dick i Miquido tworzą EmpikGO

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mobee Dick i Miquido tworzą EmpikGO

Mobilna ewolucja trwa w najlepsze i nie omija branży wydawniczej. Współpraca sieci Empik z Mobee Dick oraz Miquido właśnie owocuje aplikacją mobilną, dzięki której miłośnicy literatury mogą słuchać audiobooków i czytać e-booki z własnego telefonu czy tabletu.

Każdy z nich może wybierać z 50 000 tytułów e-booków i 6000 audiobooków, a wśród nich nowości i premier dostępnych na wyłączność tylko w sieci Empik. Nie zapomniano także o specjalnych promocjach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja EmpikGO nie tylko wyróżnia się pod względem wizualnym, ale przede wszystkim jest wpierana pakietem najlepszych technologii mobilnych. Z łatwością można ją dopasować do własnych potrzeb: wybrać tempo czytanego przez lektora tekstu, rozmiar czcionki czy kolor tła, korzystać z zaawansowanego playera, synchronizować biblioteki z empik.com, a także zdecydować się na streaming lub tryb offline. Wkrótce w EmpikGO pojawi się również usługa subskrypcji.

Za strategię, design UI & UX odpowiada Mobee Dick.

DO obowiązków Miquido należy software development na platformy iOS i Android oraz Quality Assurance.

Co jest najciekawsze w procesie tworzenia aplikacji EmpikGO?

Monika Mikowska, CEO Mobee Dick: „Czujemy się częścią procesu transformacji cyfrowej w Empiku. Poprzez projekt EmpikGO spółka wpisuje się w trendy na rynku i w pełni wykorzystuje możliwości technologii internetowych. To zresztą naturalny i oczywisty krok w dalszym rozwoju firmy i realizacji przyjętej strategii – sprzedaży książek w dwóch formach (zarówno tradycyjnej, jak i cyfrowej). EmpikGO dzięki sprawnej, szerokozasięgowej promocji, największemu asortymentowi ebooków i audiobooków i przede wszystkim dobremu, prostemu w użyciu narzędziu, jakim jest nasza aplikacja - bardzo szybko może przejąć pałeczkę lidera.

Radosław Holewa, CTO Miquido: “Empik to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na Polskim rynku i benchmark dla wielu naśladowców. Dzięki EmpikGO bardzo dobrze pokazuje kierunek, w którym zamierza się rozwijać. W naszym podejściu technologicznym i projektowym w EmpikGO staraliśmy się umożliwić nie tylko mocne wejście na rynek z niezwodnym narzędziem, ale także sprawny rozwój aplikacji w przyszłości. Po zaangażowaniu Empik w promocję aplikacji widzimy, że sieć wiąże z tym produktem bardzo duże nadzieje i rzuca rękawicę graczom już obecnym w tym segmencie rynku. Trzymamy mocno kciuki!”

Bezpłatna aplikacja EmpikGO dostępna jest w App Store i Google Play.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij