Holding Mobile Wings z Suto Arts i Perpetoom Mobile

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Holding Mobile Wings z Suto Arts i Perpetoom Mobile

Na mocy umowy holdingu Mobile Wings przejął 30% udziałów w Suto Arts. Wcześniej Mobile Wings i Piotr "Liroy" Marzec założyli spółkę Perpetoom Mobile.

Suto Arts ma swoim dorobku produkcje grafiki dla największych producentów gier internetowych i mobilnych. Na mocy podpisanej umowy, Mobile Wings przejmuje 30% udziałów w spółce Suto Arts, za które Suto Arts otrzyma 5% akcji Mobile Wings Interactive S.A. o wartości 2.000.000 zł. Transakcja ma zostać sfinalizowana w ciągu 2 miesięcy. Dodatkowo, Gabriel Roszak, prezes zarządu Suto Arts zajmie stanowisko dyrektora kreatywnego w Mobile Wings. Tym samym powstaje silne kompetencyjnie studio produkcyjne, skupiające swoje działania na rynku gier casual.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 To już druga transakcja spółki Mobile Wings. Kilka dni wcześniej Mobile Wings wraz z Piotrem Marcem założyła creative house, Perpetoom Mobile, w którym objęła 50% udziałów. Pierwszym zadaniem nowopowstałego Perpetoom Mobile jest realizacja kampanii społecznej w celu promocji wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, przy wykorzystaniu narzędzi social media i mobile marketingu.

 - To jest początek działań, planowanych już od dłuższego czasu - informuje Arkadiusz Haszto, prezes zarządu Mobile Wings. Holding będzie skupiał więcej spółek z branży reklamowej i mobilnej, powiązanych bądź zależnych od Mobile Wings. Jesteśmy numerem jeden w Polsce w zakresie oferowanych rozwiązań mobilnych, teraz mamy ambicje stać się liderem rozwiązań social media - dodaje Haszto.

 Mobile Wings działała do tej pory na rynku usług mobilnych i aplikacji społecznościowych, pracując dla klientów z Polski i Europy. W 2011 zrealizowała ponad 100 aplikacji. Planowane są już nowe realizacje na rynku muzycznym w USA i Polsce. Wkrótce do holdingu dołączy podmiot zajmujący się grami społecznościowymi. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij