Kalicińscy.com strategiczną agencją odpowiedzialną za komunikację firmy Lokaty Ziemskie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kalicińscy.com strategiczną agencją odpowiedzialną za komunikację firmy Lokaty Ziemskie

Firma Lokaty Ziemskie, która stworzyła nowoczesny model biznesowy polegający na inwestowaniu w atrakcyjne grunty nad mazurskimi jeziorami, powierzyła swoją komunikację agencji Kalicińscy.com.

Do zadań agencji należy strategiczna obsługa komunikacji marki we wszystkich kanałach sprzedaży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Działka z własnym brzegiem na mazurach to marzenie lub doskonała inwestycja. Ten projekt jest wyjątkowy, bo Lokaty Ziemskie, jako jedyna firma, profesjonalnie rozwiązała problem obrotu ziemią w dzisiejszych, utrudnionych warunkach.” - mówi Kuba Kaliciński, CEO Kalicińscy.com.

“Specyfika partnerstwa z Lokaty Ziemskie jest oparta na bliskiej biznesowej relacji - szukaliśmy agencji, która zrozumie, że nie ma firm, które oferowałyby bardziej unikalną ofertę niż Lokaty Ziemskie. Dostrzegliśmy się wzajemnie z Jakubem, CEO agencji Kalicińscy.com i wierzymy, że to będzie owocna współpraca.” - Piotr Kaniewski, właściciel firmy Lokaty Ziemskie.

Agencja będzie silnie wspierać Lokaty Ziemskie we współpracy z ambasadorami marki, Maciejem Orłosiem i Andrzejem Wroną oraz prowadzić profile w mediach społecznościowych marki. Ważnym elementem współpracy będzie nadzór nad komunikacją kampanii sprzedażowy w kanałach digital oraz opieka nad stroną internetową Lokat Ziemskich.

“W przypadku usługi Lokaty Ziemskie niezwykle ważne jest dobre zrozumienie potrzeb potencjalnego klienta - osoby, która nadwyżkę swojego budżetu jest gotowa zainwestować w absolutnie niezwykłą lokalizację na linii brzegowej w naszej “Krainie Tysiąca Jezior” - mówi Bartosz Narzelski, strateg i service designer agencji Kalicinscy.com - i tak traktujemy swoją rolę w tym projekcie: tworzymy komunikacyjne zapalniki, których zadaniem jest uruchomienie chęci posiadania swojej działki na Mazurach, zarówno w celach inwestycyjnych, jak i prywatnych.”

Dlatego też podejście service-experience będzie osią działań dla klientów. W zakresie działań agencji Kalicińscy.com dla Lokat Ziemskich jest również przygotowywanie wizerunkowych i informacyjnych materiałów video do Internetu oraz materiałów szkoleniowych dla doradców współpracujących z marką, a także prowadzenie komunikacji e-mailingowej zarówno do potencjalnych klientów, jak i partnerów serwisu lokatyziemskie.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij