Digital Marketing Certification Program – innowacyjny kurs certyfikacyjny GetResponse

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Digital Marketing Certification Program – innowacyjny kurs certyfikacyjny GetResponse

GetResponse wprowadza nowatorski sposób na podniesienie kwalifikacji marketerów. Od teraz mogą oni wziąć udział w autorskim programie certyfikacyjnym i w prosty sposób udoskonalać swoje umiejętności z zakresu email marketingu, marketing automation oraz optymalizacji konwersji.

Lekcje marketingu z międzynarodowymi ekspertami

GetResponse, największy polski dostawca usług email marketingu, CRM i marketing automation, uruchomił właśnie kurs edukacyjny dla początkujących marketerów: Digital Marketing Certification Program. Kurs powstał we współpracy z najlepszymi ekspertami z branży online, m.in. Jamie Turnerem, Kath Pay i Michaelem Brennerem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uczestnicy programu otrzymują dostęp do ponad czterech godzin materiałów wideo: 100+ lekcji prowadzonych przez 14 specjalistów, ich prezentacji, notatek oraz testów podsumowujących. Kursanci e-zajęć dowiedzą się, jak krok po kroku rozwinąć biznes online – m.in. jak zwiększyć ROI z prowadzonych kampanii oraz jak zdobywać lepszej jakości leady.

Kurs składa się z 4-ech kompleksowo omówionych modułów tematycznych:

  • email marketing,
  • marketing automation,
  • content marketing,
  • landing pages i optymalizacja konwersji.

Ze szczegółowym programem można zapoznać się na stronie kursu. Każdy moduł kończy odpowiedni egzamin. Zdając go, uczestnicy otrzymują specjalny certyfikat oraz szereg dodatkowych korzyści, takich jak 50% zniżki na konferencje ResponseCon 2018 w Warszawie czy możliwość udziału w programie partnerskim GetResponse.

Narzędzia i doświadczenie

Uruchomienie programu certyfikacyjnego to nasz wkład w rozwój wiedzy z zakresu online marketingu wśród MŚP. Oferujemy użytkownikom w pełni kompleksowy kurs, który ma pomóc im na różnych etapach, na których się znajdują: od planowania strategii, po realizację celów w praktyce – mówi Daniel Brzeziński, Vice Prezes GetResponse.

Do końca roku klienci GetResponse mogą wziąć udział w kursie zupełnie za darmo. Każdy z nich otrzyma bezpłatny dostęp do modułu email marketing i może zakończyć kurs z uznanym w branży certyfikatem.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij