Headlines-Porter Novelli łączy się z 24/7Communication

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Headlines-Porter Novelli łączy się z 24/7Communication

Headlines-Porter Novelli, jedna z najbardziej doświadczonych agencji PR na polskim rynku, łączy się z 24/7Communication. Joanna Pruszyńska, założycielka i dyrektor zarządzająca agencji Headlines, będzie pełniła funkcję starszego doradcy Zarządu.

Agencja Headlines, założona przez Joannę Pruszyńską w 1996 r., jest jedną z najbardziej prestiżowych agencji PR specjalizujących się w komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej. Od 2006 r. Headlines jest spółką stowarzyszoną Porter Novelli, która jest częścią Grupy Omnicom i jedną z największych agencji PR na świecie. Po ponad 20 latach działania w branży PR Joanna Pruszyńska zamierza skupić swoją działalność zawodową na spółce CodersTrust Polska, którą założyła w 2016 r. Wiadomość o fuzji skomentowała w następujący sposób: „Szybki rozwój nauczania cyfrowego i plany rozwoju wymagają ode mnie pełnego skupienia się na działaniach spółki CodersTrust Polska. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że będę pełniła nieco mniej aktywną rolę w Headlines, i że zespół agencji 24/7 będzie wspierał naszych klientów”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach fuzji zostaną połączone działania agencji Headlines-Porter Novelli i 24/7Communication, która działa na rynku od 2000 r. i jest jedną z największych agencji PR w Polsce. Dirk Aarts, dyrektor zarządzający 24/7Communication, powiedział: „Dzięki rozwojowi w ostatnich latach 24/7Communication stała się trzecią największą agencją PR w Polsce. Doskonała reputacja, jaką cieszy się Headlines-Porter Novelli, pozwoli przyspieszyć nasz wzrost i jeszcze bardziej rozwinąć naszą ofertę z zakresu komunikacji korporacyjnej”. Klienci Headlines będą mogli również skorzystać ze studia produkcyjnego 24/7studio i członkostwa 24/7Communications w związku IAB Polska.

Agencje rozpoczną wspólne działania od 1 stycznia 2018 r.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij