TEEKANNE rozpoczęło współpracę z siecią kin Helios

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TEEKANNE rozpoczęło współpracę z siecią kin Helios

Herbatki TEEKANNE pojawią się w sieci Helios, czyli 43 kinach w całej Polsce. Produkty marki czekają na uczestniczki seansów, które w grudniu, lutym lub marcu zdecydują się na udział w Kinie Kobiet.

- Doskonała w smaku herbata i nastrojowy film to połączenie, które umili kobietom niejeden wieczór – mówi Joanna Fijałkowska, Trade Marketing Manager TEEKANNE. – Śledzenie losów ulubionych bohaterów z kubkiem herbaty w dłoni staje się o wiele przyjemniejsze – dodaje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wyjątkowe herbatki dla każdej pani

11 i 12 grudnia w kinach Helios odbyła się projekcja filmu „Zawsze jest czas na miłość” opowiadająca o tym, że nawet w jesieni życia możliwa jest miłość. Każda uczestniczka seansu otrzymała w prezencie herbatki owocowe TEEKANNE „LOVE”, a także miała możliwość zdobycia w konkursie wyjątkowych kolekcji produktów. Kobiety biorące udział w lutowym i marcowym Kinie Kobiet będą miały szansę na wygranie zestawu TEEKANNE LOVE Collection oraz TEEKANNE Fruit Collection. Każda kolekcja zawiera kilka rodzajów herbat w sam raz na chłodne wieczory.

Kino Kobiet to specjalne wydarzenia adresowane tylko dla pań. Seanse filmowe łączą się z dyskusjami, pokazami mody i konkursami. To świetna okazja do relaksu oraz spędzenia czasu w towarzystwie optymistycznie nastawionych do życia kobiet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij