Maria Jodłowska i Natalia Pryzowicz na czele kreacji agencji Next

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maria Jodłowska i Natalia Pryzowicz na czele kreacji agencji Next

Maria Jodłowska i Natalia Pryzowicz dołączyły do zespołu agencji Next, należącej do grupy Starcom MediaVest w Polsce. Rolą nowego teamu kreatywnego będzie zarządzanie całym działem kreacji agencji.

Maria Jodłowska, pracowała dotychczas w agencji DDB Warszawa na stanowisku senior art directora. Posiada jedenastoletnie doświadczenie w branży reklamowej. W tym czasie zajmowała się takimi markami i firmami jak między innymi: McDonald’s, Johnson&Johnson, Philips, Unilever i Eurobank. Zdobywała nagrody i wyróżnienia w konkursach: One show Festival 2012 New York Poster Competition i Effie Awards.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Natalia Pryzowicz, pracowała ostatnio w agencji DDB Warszawa na stanowisku senior copywritera. Wcześniej była związana także z agencją Saatchi&Saatchi. W swoim dorobku ma kampania reklamowe tworzone dla takich klientów jak T-Mobile, McDonald’s i Procter&Gamble. Prace Natalii Pryzowicz były wyróżniane i nagradzane w wielu konkursach i festiwalach reklamowych: KTR, Golden Drum, Epica Awards, Luerzer's Archive. Ukończyła łódzką Szkołę Filmową.

- Next jest bardzo mocno zakorzeniony w świecie digitalowym i to ma kluczowe znaczenie dla rozwoju agencji. Szeroka perspektywa w spojrzeniu na kreację oraz doświadczenie jakie wnoszą Maria i Natalia pozwolą nam stworzyć nową jakość projektów realizowanych dla naszych klientów. – mówi Jacek Celiński, dyrektor wykonawczy w agencji Next.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij