Marcin Ejsmont nowym szefem strategii w Change Serviceplan

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marcin Ejsmont nowym szefem strategii w Change Serviceplan

Change Serviceplan zaczyna rok od zmiany na stanowisku Dyrektora Strategii. Marcin Ejsmont zastępuje na tym stanowisku Annę Roman-Pluta, która rozstała się z firmą w zeszłym roku.

Marcin Ejsmont jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, ukończył także studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej (Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie). Z branżą reklamową związany jest od ponad 10 lat. Pracował w agencjach Brain i Grey, a ostatnio jako Planning Director w J. Walter Thompson. Jest również konsultantem państwowych projektów komunikacyjnych m.in. dla Millward Brown, w ramach zleceń Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. W tym roku zasiadał w jury konkursu Mixx Awards 2017.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marcin posiada wszechstronne doświadczenie w zakresie tworzenia strategii marek i komunikacji dla licznych kategorii biznesowych, o czym świadczy jego portfolio obsługiwanych marek: mi.n. Allianz, Bank PKO BP, Ferrero, Foodcare, KGHM, Lotos, m-Bank, Play, Plus czy Wedel. Projekty nad którymi pracował były wielokrotnie nagradzane za efektywność na konkursie Effie Awards.

Bardzo się cieszę, że Marcin dołączył do naszego zespołu. – mówi Wojciech Putrzyński, CEO Change Serviceplan – Jego wszechstronne doświadczenie, również w sferze planowania działań on-line, na styku kreacji, mediów i technologii bardzo pasuje do naszej koncepcji rozwoju spółki i całej grupy, w ramach której funkcjonujemy. Jestem przekonany, że obecność Marcina będzie wartością dodaną naszych usług.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij