Value Media nawiązał długofalową współpracę z szkołami języka angielskiego Speak Up

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Value Media nawiązał długofalową współpracę  z szkołami języka angielskiego Speak Up

Value Media, gracz nr 1 na rynku mediów digitalowych należący do GroupOne, rozpoczyna stałą współpracę z siecią szkół języka angielskiego Speak Up, charakteryzującą się indywidualnym podejściem do słuchaczy.

Decyzja o współpracy zapadła po owocnym okresie próbnym w zakresie wsparcia działań SEM.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sieć szkół języka angielskiego Speak Up liczy kilkadziesiąt placówek w Polsce i na świecie a z jej usług skorzystało do tej pory ponad 200 tysięcy zadowolonych słuchaczy. Speak Up stawia na zaawansowane narzędzia technologiczne, dzięki którym chętni mogą pobierać wiedzę w systemie multimedialnych zajęć, dostępnych 24 godziny na dobę, w dowolnej lokalizacji w Polsce i na świecie.

Dom mediowy Value Media, po owocnym okresie próbnym w zakresie SEM rozpoczął długofalową współpracę ze szkołą Speak Up. Będzie odpowiedzialny za działania efektywnościowe we wszystkich kanałach digitalowych. Podmiot zadba też o usprawnienie procesów sprzedażowych, poprowadzi działania w Paid Social, między innymi na Facebooku oraz przygotuje kreację marketingu efektywnościowego. Obsługę Klienta w obszarze kreatywnym i zaawansowanej analityki danych będzie wspierać Sales Tube, podmiot także należący do Group One.

W naszej branży najważniejszym okresem w roku jest jesień – to wtedy większość osób po powrocie z wakacji decyduje się na rozpoczęcie nauki języków obcych. Decyzja o podjęciu współpracy z Value Media właśnie w tym okresie okazała się dobrym posunięciem, chociaż była z naszej strony ogromnym kredytem zaufania dla zespołu. Value Media zaproponował ofertę opartą na nowoczesnych narzędziach odpowiadających na potrzeby naszych Klientów, a tym samym bardziej skutecznych. – mówi Bogusława Matuszewska, Prezes Speak Up.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij