Starcom wygrywa przetarg na obsługę mediową firmy Maspex

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Starcom wygrywa przetarg na obsługę mediową firmy Maspex

Firma Maspex wybrała agencję mediową Starcom do obsługi swojego budżetu marketingowego w zakresie strategii komunikacji oraz planowania i zakupu mediów. Wybór nowej agencji poprzedzony został przetargiem.

Starcom zajmie się planowaniem i zakupem wszystkich mediów dla całego portfolio marek produktowych firmy Maspex w Polsce.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Na wybór Starcomu wpłynęły przede wszystkim dwa czynniki: celna odpowiedź strategiczna na problemy przedstawione w briefach mediowych oraz atrakcyjne warunki kosztowe. Ten pierwszy aspekt był kluczowym warunkiem do podjęcia rozmów na temat ewentualnej współpracy. Starcom zaprezentował w trakcie przetargu ciekawe rozwiązania, a co najważniejsze, sposób myślenia o mediach i zadaniach przedstawionych w briefach wróży nowe i celne podejście do naszych marek, czego właśnie oczekiwaliśmy – mówi Izabela Pontus, Media & Digital Manager w Maspeksie.

Współpraca między firmami rozpocznie się od kampanii zaplanowanych na luty br.

- Maspex to synonim ogromnego prestiżu, zarówno ze względu na skalę i dynamikę rozwoju biznesu, ale także niezmiennie bardzo wysoki poziom strategii marketingowych i komunikacyjnych. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie partnera, który docenił nasze kompetencje strategiczne i będziemy mogli wspólnie budować siłę marek tak mocno zakorzenionych w świadomości polskich konsumentów – dodaje Magda Kolenkiewicz, dyrektor generalna Starcomu.

Wartość budżetu, którego dotyczył przetarg oraz czas obowiązywania kontraktu nie zostały ujawnione. Dotychczas Maspex współpracował z domem mediowym Mindshare Polska. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij