TAILORS Group rozszerza współpracę z Grupą TAURON

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TAILORS Group rozszerza współpracę z Grupą TAURON

Agencja TAILORS Group zwiększa zakres współpracy z Grupą TAURON, w ramach której oprócz przygotowania kolejnego raportu zintegrowanego online, będzie też od stycznia 2018 r. doradzać w obszarze relacji inwestorskich i PR finansowego.

Do nowych zadań TAILORS Group będzie należało kompleksowe wsparcie w kontaktach z inwestorami instytucjonalnymi i analitykami oraz inwestorami indywidualnymi, mediami finansowymi i branżowymi. Agencja będzie odpowiadać za przygotowywanie materiałów informacyjnych o Spółce oraz wsparcie w organizacji konferencji i spotkań z przedstawicielami rynku kapitałowego oraz dziennikarzami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

TAILORS Group i TAURON współpracują ze sobą od kilku lat. W ubiegłym roku agencja odpowiadała m.in. za przygotowanie treści raportu za 2016 r. i pełne wdrożenie online. TAURON otrzymał nagrodę za najlepszy raport zintegrowany w organizowanym przez Instytut Rachunkowości i Podatków (IRiP) konkursie The Best Annual Report. Ponadto spółka odebrała statuetkę „The Best of The Best”. Raport za 2016 r. był już trzecim, przy którym TAILORS Group wspierał TAURON. Przygotowany rok wcześniej raport otrzymał natomiast nagrodę główną w dwóch kategoriach: generalnej oraz za najlepszą wersję digitalową.

Agencja TAILORS Group to firma doradcza specjalizująca się w relacjach inwestorskich i komunikacji korporacyjnej. Zajmuje się także projektowaniem i tworzeniem serwisów relacji inwestorskich i całych stron www oraz przygotowywaniem materiałów drukowanych, produkcji wideo, animacji czy raportów on-line.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij