Maciej Orłoś oraz Andrzej Wrona ambasadorami marki Lokaty Ziemskie

Maciej Orłoś oraz Andrzej Wrona ambasadorami marki Lokaty Ziemskie

Maciej Orłoś przedłużył współpracę z marką Lokaty Ziemskie, a do grona jej ambasadorów dołączył siatkarz Andrzej Wrona. Lokaty Ziemskie to firma, która stworzyła nowoczesny model biznesowy polegający na inwestowaniu w atrakcyjne grunty nad...

...mazurskimi jeziorami, a współpraca z ambasadorami jest długofalową strategią marki, która przykłada dużą wagę do modelu rekomendacji oraz autentyczności.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Nasi ambasadorzy to nie tylko podpisane kontrakty reklamowe. Zarówno Maciej Orłoś, jak również Andrzej Wrona to nasi klienci, którzy skorzystali z oferty Lokat Ziemskich. W komunikacji z przyszłymi klientami zależy nam na autentyczności i prawdziwych rekomendacjach, a nasi ambasadorzy to osoby, które doskonale odzwierciedlają styl życia i podejście, które stoi za marką Lokaty Ziemskie. - mówi Piotr Kaniewski, właściciel firmy Lokaty Ziemskie. 

Maciej Orłoś, jeden z najbardziej popularnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce, współpracuje z Lokatami Ziemskimi od dłuższego czasu. Jego przygoda z marką związana jest również z pasją dziennikarza do Warmii i Mazur, których jest wielbicielem i orędownikiem. Długofalowa współpraca z firmą oparta jest na autentyczności oraz wzajemnym zrozumieniu, a Maciej Orłoś przybliża klientom zainteresowanym ziemią nad mazurskimi jeziorami, uroki oraz ciekawostki związane z regionem.

„Mazury to mój drugi dom. Znam je od tylu lat, mam tam tyle ulubionych zakamarków, miejsc, wspomnień, że określenie „drugi dom“ jest jak najbardziej uzasadnione. W gruncie rzeczy to zupełnie naturalne, że kupiłem tam ziemię. Tak - tak właśnie się stało. Kupiłem ziemię koło Olsztyna. W przyszłości to właśnie ten kawałek ziemi stanie się moim drugim domem. Ale zaraz. Hola hola! Olsztyn to nie Mazury. To Warmia! Przepraszam za ten skrót myślowy! Wszyscy tylko „Mazury i Mazury“. A Warmia?! Mogę tylko obiecać, że jako właściciel gruntu na Warmii oraz jako dziennikarz, będę robił co w mojej mocy, by wszyscy Polacy dowiedzieli się, że województwo warmińsko-mazurskie nie nazywa się tak przypadkowo.” - mówi o swojej pasji do Warmii i Mazur oraz o swoich działaniach związanych z promocją regionu Maciej Orłoś.

Andrzej Wrona, polski siatkarz, dołączył do grona ambasadorów marki w grudniu 2017. 

„Mój sentyment do terenów Warmii i Mazur związany jest ze wspomnieniami z początków kariery, kiedy przyjeżdżaliśmy z klubem Metro Warszawa na obozy treningowe do Olsztyna, a ja miałem okazje doskonale poznać tutejsze tereny i jeziora szlifując kondycję. Mieszkając obecnie na stałe w Warszawie, mam czasami dość pędu i zgiełku związanego z miastem i szukałem dla siebie odskoczni. Postanowiłem zainwestować w ziemię pod Olsztynem, którego okolice kojarzą mi się z początkami kariery i które doskonale znam, a ważnym argumentem przy wyborze inwestycji była również coraz lepsza komunikacja pomiędzy Warszawą, a tym rejonem.” - mówi o swojej decyzji Andrzej Wrona. 

Podejście obu ambasadorów do stylu życia, który wiąże się z inwestycją w nieruchomości nad mazurskimi jeziorami, doskonale oddaje filozofię, która stoi za ofertą i modelem biznesowym proponowanym przez Lokaty Ziemskie. Będą oni reprezentowali Lokaty Ziemskie we wszystkich kanałach komunikacji, z których korzysta marka. 

We współpracy z ambasadorami marki Lokaty Ziemskie będzie wspierać firmę agencja Kalicińscy.com. 

Więcej informacji o ambasadorach marki znajduje się na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij