UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki FELIX

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UNIQUE ONE przygotowała konkurs dla marki FELIX

„Wszechkoty” – to hasło ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez agencję UNIQUE ONE dla marki PURINA FELIX®. UNIQUE ONE została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Akcja promocyjna rozpoczęła się 15.01.2018 i potrwa do 31.03.2018. Celem prowadzonego konkursu jest pokazanie jakim sprytem odznaczają się koty oraz zwiększenie sprzedaży produktów należących do marki FELIX®.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w konkursie należy jednorazowo kupić karmę lub przekąski marki PURINA FELIX® (wskazane produkty), następnie wejść na stronę www.wszechkoty.pl i zarejestrować zgłoszenie, dodając zdjęcie swojego kota z opisem jego szczególnej mocy. Należy zachować zgłoszony paragon. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie www.uniqueone.pl Konkurs skierowany jest do osób, które ukończyły 18 lat.

Organizator przewidział 11 nagród tygodniowych; wygrywa co tydzień autor zdjęcia, które zdobyło największą liczbę głosów internautów w danym tygodniu i zostało opublikowane na stronie. Laureat nagrody tygodniowej – otrzyma aparat Instax Mini 9. Na zakończenie konkursu, ze wszystkich oddanych zgłoszeń, komisja wyłoni laureata nagrody głównej – stylowego Fiata 500 Mini.

Dodatkowym wsparciem konkursu jest akcja promocyjna, w której każdy, kto zarejestruje swoje dane na stronie otrzyma koci Wszechpakiet: opakowanie karmy FELIX® Fantastic Duo z wołowiną i drobiem w galaretce, opakowanie przekąsek FELIX® Party Mix Original Mix oraz Wszechkocie DIY: zabawkę złóż to sam – dystrybutor ‘łakoci’ dla Twojego Wszechkota!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij