Budujemy nowy świat shoppingu - kolejna kampania GPD Advertising

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Budujemy nowy świat shoppingu - kolejna kampania GPD Advertising

Duży, kolorowy, fantastyczny but, który skupia uwagę ludzi i jego baśniowe otoczenie – to nowy motyw pierwszej odsłony kampanii, mającej promować powstawanie w Poznaniu nowego centrum handlowego – Poznań City Center, które będzie częścią budowanego właśnie zintegrowanego centrum komunikacyjnego.

Nowe centrum handlowe właśnie powstaje. Stąd hasło całej kampanii: „Budujemy”. Budują się sklepy, oferta restauracyjna, parkingi. GPD Advertising postanowiła pokazać to w kolejno ujawnianych odsłonach, dzięki czemu mieszkańcy Poznania sukcesywnie poznają powstającą dla nich ofertę, a kampania towarzyszyć im będzie długie miesiące. Pierwsza odsłona miała już swój debiut – to owy bajkowy but, symbolizujący powstające powierzchnie handlowe.  Zagościł na citylightach i jako duże nośniki na samym centrum. Obsługą działań interaktywnych, związanych z nowa kampanią GPD Advertising zajmuje się Wide Open, a produkcją materiałów – Simplicity. Kolejne odsłony kampanii „Budujemy” – już wkrótce. Zapraszamy na stronę www.poznajcentrum.pl –  która stopniowo będzie się przekształcać w docelową stronę nowego centrum handlowego. To właśnie tam będą się pojawiać informacje o kolejnych etapach w kampanii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

GPD Advertising swoimi kreacjami ma na celu wprowadzenie nowego obiektu na rynek. Ale nie ograniczy się do kampanii informacyjnej, prowadzonej w okresie letnim. Jesienią GPD zaproponuje kreację podkreślającą też wielkie otwarcie. Oprócz standardowo wykorzystywanych mediów zaplanowane są działania ambientowe, które będą sporą niespodzianką dla mieszkańców miasta. Ale szczegółów GDP Advertising na razie nie zdradza. Wiadomo tylko, że przyspieszą puls w nowym centrum miasta.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij