Grupa FLPR dla Innergo Systems

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa FLPR dla Innergo Systems

Do portfolio Grupy FLPR dołączył kolejny klient z branży IT. Tym razem jest to firma Innergo Systems. Agencja poprowadzi działania firmy z zakresu media relations.

Firma Innergo Systems jest integratorem rozwiązań technologicznych i dostawcą szerokiej gamy usług z obszaru nowoczesnego ICT. Swoje produkty kieruje przede wszystkim do branż takich jak: średnie i duże przedsiębiorstwa, szpitale, przemysł, administracja publiczna i energetyka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Warszawska firma działa w obszarach technologicznych związanych z systemami łączności, środowiskami Contact Center, rozwiązaniami transmisji oraz przetwarzania danych i infrastrukturą Data Center. Wszystko to przy wykorzystywaniu rozwiązań i potencjału technologicznego największych światowych producentów. Do głównych partnerów firmy należą m.in.: Apple Inc., Microsoft, 3M, Alcatel-Lucent Enterprise, czy Hewlett Packard Enterprise.

Grupa FLPR odpowiedzialna będzie głównie za media relations, w tym za kontakt z dziennikarzami, tworzenie treści czy prowadzenie biura prasowego.

Za koordynację działań ze strony agencji odpowiadać będzie zespół kierowany przez Annę Niewiadomą. Umowę podpisano w styczniu na czas określony. Klient wybrał agencję w konkursie ofert.

Grupa FLPR prowadzi działania stałe lub projektowe dla takich firm jak: G DATA Polska, Indata Connect, AB S.A., Qualiac, CAL.PL, .NET DeveloperDays, MSI Polska, ALSO, PCC.

W skład Grupy FLPR wchodzą wyspecjalizowane projekty: Progadget, Ekopaleciak.pl, Centrum Języków Obcych Filos Logos i OutdoorTravel.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij