I Karmimy Wiedzą już jutro!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
I Karmimy Wiedzą już jutro!

Już jutro odbędzie się wydarzenie, którego nie może przegapić żaden miłośnik zwierząt i tematów związanych z szeroko pojętym marketingiem. Właśnie w środowy wieczór w krakowskim Pastrami Deli wystartuje cykl Karmimy Wiedzą.

Jest to cykl spotkań podczas których eksperci z dziedziny mediów społecznościowych, komunikacji, promocji, weterynarii, behawiorystyki i zoologii łączą swoje siły. Wszystko po to, by edukować, inspirować i w realny sposób pomagać. Karmimy Wiedzą, to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce skierowane nie tylko do osób kochających zwierzęta, ale i do samych zwierząt. Wszystkie środki zebrane podczas nadchodzącego spotkania zostaną przekazane na konto fundacji „Dar Serca”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tego wieczoru swoje prelekcje wygłoszą trzy ekspertki z zakresu marketingu i mediów społecznościowych: Anna Ledwoń - Blacha (agencja More Bananas), Martyna Tarnawska (Socjomania) oraz Anna Piwowarczyk (agencja MDI). Poruszone zostaną różne tematy, od crowdsourcingu w social media, poprzez planowanie treści viralowych, aż po influencer marketing.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wejść na stronę, pobrać darmowy bilet wstępu, a przy wejściu do lokalu wrzucić symboliczną kwotę do fundacyjnej puszki.

Organizatorzy- Oscar Rak, Dominika Drobiazg i Adrianna Rosiak- nie zwalniają tempa i już planują kolejne wydarzenia w innych polskich miastach. Kolejne spotkanie Karmimy Wiedzą odbędzie się 28 lutego w Katowicach.

Karmimy Wiedzą I w Krakowie

Kiedy? 31 stycznia 2018, godz. 19:00
Gdzie? Pastrami Deli Kraków, ul. Grzegórzecka 21
Wstęp: darmowy bilet + symboliczna kwota przekazana do fundacyjnej puszki

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij