Otwarta akcja poboru krwi: Chcemy twojej krwi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Otwarta akcja poboru krwi: Chcemy twojej krwi

W piątek, 14 czerwca, w Światowym Dniu Krwiodawcy, w centrum Warszawy odbędzie się nietypowa akcja poboru krwi. Uczestnicy akcji będą mogli się przenieść w scenerię serialu HBO Czysta krew. Każdy chętny będzie mógł oddać krew, a osoby, biorące udział w akcji, otrzymają nagrody związane z serialem.

14 czerwca będzie można oddać krew w autobusie obsługiwanym przez profesjonalny personel Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Przedsionek będzie zaaranżowany w stylu znanego z serialu Czysta krew baru „Fangtasia”, w którym spotykają się wampiry. Będzie on pełnił rolę poczekalni dla osób oczekujących na swoją kolej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W akcji oddawania krwi mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, a każdy krwiodawca otrzyma pakiet gadżetów związanych z serialem. Na miejscu będzie można wykonać makijaż w stylu wampirycznym oraz zrobić sobie zdjęcie z obecnymi na miejscu wampirami. Osoby, które przyjdą w przebraniu stylizowanym na wampira, także mogą liczyć na gadżety związane z serialem.

Akcja została zainspirowana premierą nowego sezonu serialu HBO Czysta krew, która odbędzie się 17 czerwca. Głównymi bohaterami tego intrygującego i przyprawiającego o dreszcz emocji serialu są wampiry, które dzięki opracowaniu receptury sztucznej krwi stały się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa.

Akcja „Chcemy twojej krwi” odbędzie się w piątek, 14 czerwca (Światowy Dzień Krwiodawcy) pod Pałacem Kultury i Nauki od strony ul. Marszałkowskiej w godz. 9.00 – 17.00.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij