Jeśli chcesz zrozumieć uchodźców - poddaj się hipnozie. Amnesty International z mocną i emocjonalną akcją

Jeśli chcesz zrozumieć uchodźców - poddaj się hipnozie. Amnesty International z mocną i emocjonalną akcją

Amnesty International chciało, aby mieszkańcy Holandii lepiej zrozumieli, co czują i jak cierpią uchodźcy. Dlatego stworzyli projekt, w którym wprowadzili ludzi w hipnozę, przekazując podświadomie obrazy i uczucia, jakie towarzyszą uciekinierom z Syrii.

W pięciominutowym filmie pięć osób, z Holandii i Belgii, przybywa do pustego magazynu, gdzie zostają poddani hipnozie. Podczas projektu są wprowadzani w przerażające szczegóły z życia pewnej kobiety, która uciekała z miasta, w którym od 7 lat toczy się wojna.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas całego badania, zahipnotyzowani wiją się pod krzesłami i drżą w stworzonych przez hipnozę temperaturach, krzyczą o pomoc. W końcu, kiedy wychodzą ze stanu hipnozy spotykają kobietę, która naprawdę przeszła tę historię.

PS

Poddawanie się hipnozie staje się ostatnio bardzo popularnym tematem. Samsung stworzył niedawno Unspoil Me, technologię, która ma spowodować wymazanie z pamięci niepożądanych wspomnień na temat filmu lub serialu.

Jak działa? Za pośrednictwem urządzeń cyfrowych może częściowo lub w całości wymazać z pamięci wątki seriali lub filmów.

PS2

Samsung już nie raz sprawił nam analogowe doświadczenie, by zbliżyć się do swoich użytkowników. Kampania „all eyes on S4”, w której można było wygrać własnego Samsunga S4, polegała na tym, aby przez 60 minut wpatrywać się w specjalny billboard. Niby nic, a jednak, ponieważ pomysłodawcy akcji przygotowali specjalne „rozpraszacze”, zobaczcie!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij