Agencja ROOTS rośnie w siłę – do zespołu dołączyły Karolina Ostrowska i Katarzyna Małuj

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja ROOTS rośnie w siłę – do zespołu dołączyły Karolina Ostrowska i Katarzyna Małuj

Agencja ROOTS (wcześniej Roots PR) od 2012 roku buduje obecność́ marek w świadomości odbiorców. Tworzy strategie, które łączą różne obszary komunikacji, narzędzia i media. Aktualnie oferuje klientom usługi z zakresu zintegrowanej komunikacji marketingowej.

W związku z rozszerzeniem oferty, do zespołu agencji ROOTS dołączyły dwie kolejne osoby.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Karolina Ostrowska, która z branżą marketingową związana jest od 20 lat, objęła stanowisko client service directora (nowe stanowisko w agencji). Zarządza działem obsługi klienta sprawując bezpośredni nadzór nad jego prawidłowym funkcjonowaniem. Karolina pracowała w ostatnich latach w agencjach San Markos i Plej, w których piastowała podobne stanowiska, a wcześniej w Brand Support, Nano i DEM’a Promotion Polska. Realizowała projekty z zakresu ATL, BTL, CSR, digital, field i event. Pracowała m.in. dla takich firm i marek jak: Vision Express, Euronet, Iveco, Cersanit, LG, EWE, Edenred, Play, H&M, HBO, Coty, Peugeot, Lotte Wedel, Maspex, Energizer, Medicover i Mennica Polska. Długo szukałyśmy odpowiedniej osoby na stanowisko CSD, które wcześniej nie funkcjonowało w agencji. W ubiegłym roku zdecydowałyśmy się na poszerzenie kompetencji oraz na rozbudowanie zespołu, dlatego naturalnym krokiem było przebudowanie struktury. Karolina trafiła do nas z polecenia, przez trzy miesiące wdrażała się w procesy zachodzące w agencji i, choć ma inny profil zawodowy niż ten, który dotychczas był trzonem ROOTS, czyli Public Relations, właśnie takiej osoby szukałyśmy. Chcemy realizować jak najwięcej zintegrowanych projektów z zakresu komunikacji marketingowej i Karolina jest odpowiednią osobą do realizacji tego zadania. Wniosła do agencji nowe kompetencje i umiejętność zarządzania projektami zintegrowanymi – Anna Godzisz – managing partner w ROOTS.

Katarzyna Małuj dołączyła do zespołu biura obsługi klienta ROOTS i od stycznia objęła stanowisko senior account managera. Odpowiada za obsługę wybranych klientów, a także, z racji swojego doświadczenia oraz zamiłowania do kreacji i organizacji eventów, realizację wydarzeń specjalnych. Katarzyna od 15 lat pracuje w obszarze marketingu, komunikacji i Public Relations. Zanim trafiła do ROOTS, przez 8 lat pracowała w Grupie Energa, w tym ostatnie dwa na stanowisku Głównego specjalisty ds. komunikacji i marketingu oraz Kierownika Biura Komunikacji i Marketingu. Kasia posiada wieloletnie doświadczenie jako event manager - pracowała w formule wewnętrznej agencji w korporacji. Współpracowała również z agencjami zewnętrznymi, dzięki czemu doskonale zna potrzeby obu stron: klienta oraz agencji. To ogromny atut i dlatego zawalczyłyśmy o Kasię, która jest teraz kolejnym, bardzo mocnym ogniwem zespołu ROOTS. Ponadto Kasia jest doświadczonym ekspertem w zakresie wdrażania i realizacji polityki CSR w firmach. Jej doświadczenie pozwoli nam umocnić pozycję ROOTS wśród agencji wyspecjalizowanych w realizacji projektów CSR - Anna Rogowiecka – business development partner w ROOTS.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij