Szymon Szmigiel wzmacnia biuro reklamy CDA.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Szymon Szmigiel wzmacnia biuro reklamy CDA.pl

Szymon Szmigiel dołączył do niedawno otwartego biura sprzedaży reklamy CDA.pl. Będzie odpowiadał głównie za relacje z domami mediowymi i obsługę klientów agencyjnych.

Szymon Szmigiel jest związany z reklamą online od kilkunastu lat. Pracował między innymi w Wirtualnej Polsce jako szef działu sprzedaży oraz w sieci Evolution Media Net jako dyrektor działu sprzedaży bezpośredniej. W latach 2008-2011 był członkiem zarządu IAB Polska. Ostatnio związany był z firmą TogetherData w której odpowiadał za rozwój produktów reklamowych i działania sprzedażowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Obserwujemy obecnie ogromny wzrost znaczenie wideo w reklamie online. Udział tego formatu w kampaniach i działaniach realizowanych przez reklamodawców stale rośnie. Dla wydawców treści wideo, takich jak CDA.pl oraz dla naszych partnerów, czyli innych wydawców, sieci multichannel, youtuberów i popularnych twórców, wiąże się to z bardzo dobrymi perspektywami - mówi Karol Kowalski, szef biura sprzedaży reklamy w CDA.pl.

Szymon Szmigiel będzie odpowiadał przede wszystkim za budowanie dobrych relacji z domami mediowymi i współpracę z klientami agencyjnymi. Będzie także rozwijał ofertę CDA.pl w obszarze video programmatic, który jest obecnie jednym z najważniejszych kanałów sprzedaży reklamy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij