Business Factory i ROI Hunter partnerami Izby Gospodarki Elektronicznej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Business Factory i ROI Hunter partnerami Izby Gospodarki Elektronicznej

Po ponad roku obecności na polskim rynku Business Factory, dostawca technologii ROI Hunter, silniej angażuje się w działania edukacyjne z obszaru e-commerce w Polsce.

Z początkiem 2018 roku globalna firma dołączyła do grona Partnerów Izby Gospodarki Elektronicznej. Partnerstwo będzie opierało się na wspólnych działaniach edukacyjnych i wzajemnej wymianie doświadczeń.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Business Factory, to globalna firma, prowadząca działania na 89 rynkach globu, a na rynku CEE, dzięki technologii ROI Hunter, funkcjonuje jako jedyny oficjalny Marketing Partner Facebooka. ROI Hunter to zaawansowane narzędzie do prowadzenia efektywnych działań reklamowych na Facebooku, optymalizowanych pod zwrot inwestycji czyli ROI.

Misją Izby Gospodarki Elektronicznej jest rozwój polskiej branży cyfrowej i e-commerce poprzez współpracę, wymianę know-how, edukację, działania legislacyjne oraz silną i efektywną reprezentację wspólnych interesów w dialogu z polskimi i międzynarodowymi instytucjami.

Dołączając do grona partnerów e-Izby jesteśmy nastawieni na realizację jej misji, którą podzielamy. Edukacja rynku jest szalenie istotna, wierzę, że nasze doświadczenia w prowadzeniu efektywnych działań brandowych i performancowych na Facebooku przyniosą wartość wielu e-commercom w Polsce. Facebook wraz z Googlem to obecnie dwa najpotężniejsze kanały online i warto, aby polski rynek zaczął wykorzystywać ich pełen potencjał wspomina Agnieszka Chabrzyk, Business Factory & ROI Hunter, Country Director Polska.

Stawiamy na edukację i wymianę doświadczeń, bo te działania realnie przekładają się na rozwój biznesu firm zrzeszonych w e-Izbie. Cieszymy się, że Business Factory zasilił grono firm partnerskich naszej organizacji. Jestem przekonana, że wiedza i doświadczenie firmy będą cennym wzmocnieniem naszej aktywności – podkreśla Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes e-Izby.

Agnieszka Chabrzyk, Country Director BF & ROI Hunter już czynnie włączyła się w inicjatywy edukacyjne e-Izby. Jest członkiem grupy merytorycznej Performance Marketing i w jej ramach będzie brała udział w tworzeniu materiałów merytorycznych oraz w pracach nad organizacją dużej konferencji z obszaru Performance Marketingu na region CEE.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij