Digital Resolution konsoliduje obsługę marketingu Idea Bank

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Digital Resolution konsoliduje obsługę marketingu Idea Bank

Idea Bank powierzył swoje działania marketingowe agencji Digital Resolution, która od marca będzie niepodzielnie obsługiwać trzy marki z Grupy: Idea Bank, Lion’s Bank oraz Tax Care. Agencja została wyłoniona w ramach przetargu.

– Bardzo się cieszę, że tak duży i prestiżowy klient, jakim jest Idea Bank, obdarzył nas swoim zaufaniem, a także docenił zespół oraz narzędzia jakimi dysponujemy. W trakcie przetargu zaprezentowaliśmy rozwiązania technologiczne dedykowane potrzebom Idea Banku, Lion’s Banku oraz Tax Care, jak również nasze lokalne narzędzia, zaprojektowane z myślą o klientach z KPI performance’owymi – mówi Kamila Kownacka, managing director w Digital Resolution.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sławomir Gąsiorowski, dyrektor marketingu Idea Bank, zauważa, że obsługa trzech marek Grupy przez jedną agencję marketingową może wpłynąć pozytywnie na efektywność działań. – Dotychczas każda ze spółek posiadała swoją własną agencję marketingową, która działała autonomicznie. Obecnie, będziemy mogli planować działania z perspektywy trzech marek, wzajemnie uzupełniając ich komunikację i docierając nie do jednej, ale aż do trzech grup docelowych – tłumaczy.

Grupa Idea Bank wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu własnego biznesu. Spółki wchodzące w jej skład oferują właścicielom firm m.in.: usługi bankowe, obsługę księgową, leasing czy faktoring. Przetarg dotyczył:

  • Idea Banku: banku specjalizującego się w rozwiązaniach dla właścicieli mikro, małych i średnich firm,
  • Lion’s Banku: banku działającego w segmencie private bankingu,
  • Tax Care: lidera usług księgowych w Polsce. 

Digital Resolution to globalna, ale oparta na lokalnych talentach agencja marketingu efektywnościowego działająca w ramach Grupy OMD. Zaufanie to fundament działalności agencji wynikający ze strategii Clients First.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij