KielceCom #Mobile – trendy i kierunki rozwoju

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
KielceCom #Mobile – trendy i kierunki rozwoju

Na KielceCom tym razem poruszać będziemy tematy z branży mobile. Jakie możliwości sprzedaży i reklamy daje taka forma komunikacji, w którą strone zmierza wykorzystanie narzędzi mobilnych – to tylko kilka z pytań na jakie szukać będziemy odpowiedzi już 20 czerwca w klubie Plejada

Spotkanie rozpocznie Adrian Kielich z Mobext. Opowiadać będzie o tym jak niestandardowo i efektywnie wykorzystać reklamę mobilną. Przedstawi ciekawe przykłady z własnego doświadczenia i skutki ich realizacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tuż po nim zobaczymy Rafała Madyckiego Developer Specialist z Microsoft. W prezentacji pt. „Zarabiaj na aplikacjach Windows Phone” przedstawi co wyróżnia aplikacje Windows Phone. Zaprezentuje możliwości zarabiania na nich i proces publikacji w Windows Phone Store. 

Następnie poznamy Arkadiusza Haszto reprezentującego Mobile Wings. Opowie jak zdobyć przewagę nad konkurencją używając rozwiązań mobilnych w handlu i reklamie. Dlaczego aplikacje mobilne połączone z systemami bazowymi to najlepsze rozwiązania w handlu. Ile tak naprawdę można zaoszczędzić pieniędzy i jaką przewagę nad konkurencją zdobyć.

Na koniec wystąpi Albert Hupa z IRCenter i opowie jak nowe technologię mobilne i społecznościowe umożliwiają śledzenie i monitoring respondentów.

KielceCom Mobile odbędzie się 20.06 w Kielcach w Klubie Plejada. Start godzina 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja na www.kielcecom.pl

NowyMarketing jest patronem medialnym wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij