Mirrors of Hell & Heaven – wernisaż Color Wings Wioletta Karaś, Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mirrors of Hell & Heaven – wernisaż Color Wings Wioletta Karaś, Warszawa

9 marca w sercu Warszawy, na sali wystawowej Instytutu Cervantesa przy ulicy Nowogrodzkiej 22 w Warszawie odbędzie się kolejny wernisaż prac malarskich artystki – Wioletty Karaś. Tytuł wystawy: Mirrors of Hell & Heaven oznacza wielowymiarowość życia i ludzi.

Artystka pokazuje z pozoru proste życiowe sytuacje oraz tematy, których głębia dotyka najdalszych zakamarków jestestwa. Jest to często skomplikowana gra ludzkiej świadomości z podświadomością. Zatem wernisaż to swoisty gabinet luster ludzkiego życia i emocji, w którym będzie można dostrzec prawdę i uczucia, na co dzień niewidoczne dla ludzkiego oka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wystawa została podzielona na dwie części: mroczną i jasną. Pierwsza część pokazuje ludzi słabych, którzy błądząc, nie mogą odnaleźć się w otaczającym ich świecie. Mimo pragnienia szczęścia wciąż podejmują błędne i negatywne w skutkach decyzje. Życie daje im wiele szans, jednak gdy miarka się przebiera, konsekwencje są bolesne i często nieodwracalne. Z pozoru tacy ludzie są silni, uśmiechnięci, aczkolwiek artystka dostrzega i pokazuje ich rozdarte, smutne i płaczące za nieosiągalnym szczęściem wnętrza. Druga, jasna strona obrazuje kobietę i mężczyznę przepełnionych prawdziwą życiową energią, czyli mocnych i pełnych sił. Są to osoby świadome, które żyją w zgodzie z własną naturą. Szanują przede wszystkim siebie i otaczający ich świat.

Na wystawie będzie można również zobaczyć kombinacje znajdujące się na granicy mrocznej i jasnej strony, czyli ich połączenia: Ciemne z Jasnym, Jasne z Ciemnym; Ciemne z Ciemnym, Jasne z Jasnym. W ten sposób artystka pragnie zadać odbiorcom pytanie: która strona ludzkiego „ja” wygrywa – ciemna czy jasna? Po której stronie stoję? Kim jestem?

Podczas wernisażu na uczestników czekają również dodatkowe atrakcje: występ baletu Warsaw Balet z udziałem Natalii Marii Wojciechowskiej oraz koncert Damiana Bartosiewicza. Nie ma tu przypadku, gdyż taniec i muzyka to kolejne pasje artystki, które po raz kolejny pojawiają się podczas jej wernisażu. Bez wątpienia miały też wpływ na jej twórczość i emocje, które można dostrzec w obrazach.

Mentorem prac artystki jest Andrew Bartosz – znakomity artysta z Australii.

Program wernisażu:

19.00 - otwarcie wernisażu

19.30 - oficjalne przywitanie, prezentacja marki Color Wings, podziękowania dla partnerów i sponsorów

20.00 - występ baletu Warsaw Ballet część I

20.15 - występ baletu Warsaw Ballet część II

20.45 - występ baletu Warsaw Ballet część III

21.00 - koncert: Damian Bartosiewicz

22.30 - zakończenie wernisażu

Prowadzący: Marcin Lepa

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i skierowany do wszystkich pasjonatów, nie tylko sztuki ale i życia.

Celem wystawy jest również wsparcie inicjatywy „Bieg po Nowe Życie”, na którą zostanie przekazane 10% kwoty uzyskanej ze sprzedaży obrazów.

Partnerzy strategiczni:

Dobra Forma, Luxury Concept World

Partnerzy wspierający:

AD Production, Artgraph Agencja Reklamowa, Warsaw Ballet, Grupa Partner, Mikrograf, Photohouse Studio, Bieg po Nowe Życie, Damian Bartosiewicz

Więcej informacji na temat artystki.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij