Mikołaj Zglenicki dołączył do zarządu MediaCom

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mikołaj Zglenicki dołączył do zarządu MediaCom

Mikołaj Zglenicki dołącza do MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko Financial Directora oraz wchodząc do zarządu spółki. Oznacza to powrót po 6 latach pracy w domu mediowym Maxus, gdzie również był członkiem zarządu na stanowisku Financial Directora.

Mikołaj Zglenicki wraca do MediaCom po 6 latach pracy w domu mediowym Maxus. Na stanowisku Financial Directora będzie odpowiadał za obszar finansów, commercial oraz compliance.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Mikołaj Zglenicki od 10 lat pracuje w ramach spółek GroupM: w latach 2008-2011 w MediaCom Warszawa, początkowo jako Financial Planning & Analysis Manager, następnie jako Commercial Director z obowiązkami Financial Directora, w latach 2012-2017 w Maxus, jako członek zarządu na stanowisku Financial Directora, zajmując się obszarami finansów, HR i Tradingu.

GroupM jest operacyjnym ramieniem WPP (czołowego holdingu reklamowego na świecie) i największą grupą negocjacyjną w Polsce. W skład GroupM wchodzą: MediaCom, Mindshare i Wavemaker (powstały z połączenia domów mediowych: MEC i Maxus).

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij