E Allora? Pyszne.pl celebruje Dni Pizzy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E Allora? Pyszne.pl celebruje Dni Pizzy

Nowa kampania Pyszne.pl stawia Włochów za przykład czerpania radości z jedzenia. Spot wideo dla wszystkich objętych komunikacją krajów wyprodukowany został w Polsce. Dni Pizzy potrwają od 15 do 28 lutego.

Największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia online Pyszne.pl rozpoczyna kampanię w całości poświęconą pizzy. Według danych serwisu jest to danie najczęściej wybierane przez użytkowników w Polsce i Austrii, plasujące się na drugim miejscu pod względem popularności w Niemczech i Belgii i lubiane także w innych krajach, gdzie funkcjonują serwisy grupy Takeaway.com.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Piotr Wódkiewicz, Brand Manager Pyszne.pl: „Kampania pokazuje czystą radość, jaka płynie z tak prostej rzeczy jak jedzenie. To podejście mocno zakorzenione jest w kulturze włoskiego dolce vita. Włosi doskonale rozumieją najważniejszą zaletę pizzy - to, że tak łatwo i przyjemnie jest się nią dzielić z innymi, na przykład podczas spotkań z przyjaciółmi.”

Kampania obejmuje prasę, reklamę i wideo online, a także media własne – w tym kanały społecznościowe. Wyprodukowany w Polsce spot prezentowany będzie w pięciu krajach europejskich, gdzie równolegle startuje komunikacja, w tym w Niemczech, Holandii, Belgii i Austrii. Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada zespół Takeaway.com. Spot został wyprodukowany przez Studio Filmowe OTO, wyreżyserował go Marek Rajca. Postprodukcją zajęło się studio Orka Film Postproduction.

Marta Czarnecka, Head of Brand & Content Marketing Takeaway.com: „W związku z międzynarodowym charakterem Takeaway.com, szukamy w całej Europie najlepszych zespołów, z którymi możemy zrealizować nasze pomysły. Kampania Dni Pizzy została stworzona przez wybitnych specjalistów, zespół ludzi potrafiących świetnie zrozumieć idee i przełożyć je na gotową kreację.”

W ramach kampanii w kanałach społecznościowych Pyszne.pl trwa konkurs organizowany w partnerstwie z Coca-Cola zero sugar, w którym do wygrania są między innymi: wycieczka do Włoch, warsztaty robienia pizzy oraz kupony do wykorzystania w serwisie Pyszne.pl o wartości od 100 zł do 400 zł.

Na potrzeby kampanii stworzona została strona www.pyszne.pl/dni-pizzy, na której zamieszczane będą cenne wskazówki dla pizzożerców i informacje o konkursie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij