Przygotowanie skutecznego wystąpienia publicznego – warsztaty w katowickim Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przygotowanie skutecznego wystąpienia publicznego – warsztaty w katowickim Idea Hub

W jaki sposób skutecznie przygotować się do wystąpienia publicznego? Jak oddziaływać na odbiorcę za pomocą narzędzi retoryki i stylistyki? Z jakich elementów powinno składać się porywające tłumy wystąpienie publiczne?

Już 27 lutego (wtorek) katowicki Idea Hub pochłonie sztuka retoryki w wykonaniu Dariusza Rotta, profesora nauk humanistycznych, który opowie uczestnikom, jak przygotować się do wystąpień publicznych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Skuteczne wystąpienia publiczne to nie tylko umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz lękiem przed wystąpieniami, ale także sztuka retoryki oraz znajomość elementów, z których powinno składać się porywające wystąpienie publiczne. To również umiejętność wpływania na odbiorców oraz kreowanie ich punktu widzenia. Dlatego już 27 lutego (wtorek) Dariusz Rott przy pomocy narzędzi takich jak: case study czy burza mózgów, wprowadzi uczestników w arkana skutecznych wystąpień publicznych. Uczestnicy warsztatów poznają takie elementy, jak:

  • stawianie kamieni milowych (określenie punktu widzenia, oczekiwane działania słuchaczy, spodziewane korzyści),
  • generowanie pomysłów,
  • dzielenie pomysłów na kategorie,
  • tworzenie wystąpień (analiza podstawowych elementów kompozycyjnych: wstępu, rozwinięcia, zakończenia),
  • inwencja i argumentacja a efektywność wystąpienia. 

Warsztaty poprowadzi Dariusz Rott – profesor nadzwyczajny pracujący na wydziale filologicznym UŚ w Katowicach i wykładowca Collegium Civitas, specjalizujący się w retoryce, dziennikarstwie, komunikacji społecznej oraz rzecznictwie prasowym. Profesor wizytujący w katedrze komunikacji marketingowej Uniwersytetu św. Cyryla i Metodego w Trnawie na Słowacji (2010-2015). W latach 2008-2013 kierował pracownią retoryki UŚ. W latach 1996 – 2003 sprawował rolę rzecznika prasowego UŚ. Teoretyk podróży, przewodnik wypraw na Islandię.

Wydarzenie odbędzie się 27 lutego (wtorek) w godzinach od 18.00 do 20.00 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie jest bezpłatne. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij