Social Media London Style organizuje cykl spotkań dla branży - Social Media Breakfast

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Social Media London Style organizuje cykl spotkań dla branży - Social Media Breakfast

Agencja digital Social Media London Style, organizuje cykl bezpłatnych spotkań - śniadań networkingowych - dla osób związanych z branżą social mediową.

Cykl ma objąć największe miasta w kraju, na początek zaplanowany jest Social Media Breakfast w Warszawie, w dwóch odsłonach, poświęconych innym aspektom mediów społecznościowych. Uczestnictwo w Social Media Breakfast jest bezpłatne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Idea Social Media Breakfast zakłada organizację śniadań networkingowo-edukacyjnych odbywających się w kolejnych miastach w Polsce. Social Media Breakfast skierowane są do osób działających w branży social media, chcących nawiązać nowe branżowe kontakty i poszerzyć swoją wiedzę w tym obszarze. Jednym z celów spotkań w ramach Social Media Breakfast jest edukacja rynku na temat możliwości jakie dają media społecznościowe w kontekście m.in. rekrutacji, HR, employer brandingu, marketingu i sprzedaży. Organizatorem cyklu jest agencja interaktywna Social Media London Style.

Cykl rozpocznie się spotkaniami w Warszawie, 1 i 2 marca – pierwsze z nich poświęcone będzie wykorzystaniu social mediów w rekrutacji, HR i Employer Branding, drugie – ich wykorzystaniu w marketingu i sprzedaży. Kolejne spotkania z cyklu Social Media Breakfast planowane są w Krakowie i Wrocławiu.

Zaczynamy skromnie, od pojedynczego eventu w Warszawie, jednak chcielibyśmy by docelowo, w perspektywie roku-dwóch lat impreza nawiązała formułą i rozmachem do bardzo popularnego kilkanaście lat temu cyklu spotkań branży digital – First Tuesday. Startujemy w Warszawie, ale na pewno w nadchodzących miesiącach będziemy chcieli zorganizować podobne spotkania branży w Krakowie i Wrocławiu, a docelowo także w innych dużych miastach” – zapowiada Krystian Dryniak, prezes zarządu agencji Social Media London Style.

Więcej informacji na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij