Johnnie Walker przygotował prezent z okazji Dnia Kobiet. Od marca do sprzedaży trafi... Jane Walker!

Johnnie Walker przygotował prezent z okazji Dnia Kobiet. Od marca do sprzedaży trafi... Jane Walker!

Diageo, jeden z największych na świecie producentów alkoholi, wyprodukuje w USA limitowaną serię popularnego trunku – Jane Walker, czyli „damską” wersję whisky Johnnie Walker Black Label. Ma to przynieść większe zainteresowanie marką wśród kobiet.

fot. foxnews.com

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Charakterystyczny modny mężczyzna (Striding Man) z etykiety popularnej whisky otrzyma swój kobiecy odpowiednik. To sposób na uczczenie światowego Dnia Kobiet oraz miesiąca historii kobiet w USA. Jednak butelkę z limitowaną etykietą kupić będzie można jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych. Firma ma zamiar przekazać 1 dolara od każdej zakupionej butelki na rzecz organizacji wspierających kobiety w biznesie, kulturze czy polityce!

Co myślicie o akcji?

PS

Z kolei w Polsce w ubiegłym roku Johnnie Walker do współpracy zaprosił znanych artystów, m.in. Sokoła i Dawida Podsiadło. Na potrzeby kampanii stworzyli oni wspólny utwór, do którego powstał także teledysk.

W ramach kampanii artyści zwiedzali również destylarnie, opowiadając o początkach swoich karier oraz degustując i poznając historię whisky Johnnie Walker.

PS2

Jak zachęcić turystów do odwiedzenia pięknego regionu? Przedstawiciele Komisji Turystyki Meksyku chcą zachęcić mieszkańców szarych i deszczowych miejsc do przyjazdu. Przy użyciu technologii stworzyli chmurę tequili.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij