Bakoma dla seniorów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bakoma dla seniorów

Bakoma wprowadza na rynek produkt Bakoma Senior Active, adresowany do starszej grupy konsumentów. Jego debiut jest wspierany reklamą telewizyjną, nawiązującą to tradycji amerykańskich musicali i przedwojennej polskiej piosenki.

Bakoma Senior Active to jogurt z wysoką zawartością wapnia wzbogacony w witaminę D i nie zawierający laktozy. Sprzedawany jest w wariantach łyżeczkowym i pitnym. Marketer chce dotrzeć do konsumentów z przekazem, że wapń i witamina D pomagają w utrzymaniu zdrowych kości, prawidłowym funkcjonowaniu mięśni i układu odpornościowego. Ma zdrowy skład i wszystkie najpotrzebniejsze składniki odżywcze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

15-sekundowy spot nawiązuje do konwencji amerykańskich komedii muzycznych z lat 50. jak choćby słynnego musicalu „Wszyscy na scenę”, z Fredem Astairem w roli głównej. W warstwie muzycznej wykorzystano motywy popularnej piosenki „Gwiżdżę na wszystko”, w wykonaniu Mieczysława Fogga z 1941 r. Reklamie towarzyszy hasło „Aktywne jest życie seniorów”.

Główną grupą docelową są kobiety w wieku powyżej 60 lat, z dochodem i wykształceniem co najmniej średnim, mieszkające w dużych i średnich miastach. Są to konsumentki prowadzące aktywny tryb życia, preferujące naturalne metody dbania o zdrowie swoje i najbliższych.

Dodatkowa grupę docelową stanowią kobiety wieku 40-60 lat oraz mające w swoim gospodarstwie domowym osoby w wieku powyżej 60 lat.

Za strategię kampanii reklamowej oraz kreację odpowiada agencja reklamowa Upside, a za produkcję spotu reklamowego dom produkcyjny Video Ex Machina. Reklama jest emitowana w TVN i TVP.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij