Papert Pictures po raz kolejny z sesją zdjęciową dla Deni Cler Milano

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Papert Pictures po raz kolejny z sesją zdjęciową dla Deni Cler Milano

Agencja kreatywno-produkcyjna Papert Pictures po raz kolejny zrealizowała sesję zdjęciową dla marki Deni Cler Milano, tym razem na sezon wiosna-lato 2018.

Zdjęcia do całej kampanii przygotował fotograf Kamil Strudzinski. Inspiracją dla sesji było hasło City of Dream, miasto ze snu , które Kamil zinterpretował jako surrealistyczne, abstrakcyjne, niczym z filmu Dogville. Bariery ochronne, pasy na jezdni, znaki ostrzegawcze, które tymczasowo dzielą przestrzeń, są obecnie nieodłącznym elementem każdego miejskiego pejzażu. Jest to odpowiedź fotografa na zwrot w estetyce fotografii mody, polegający na zaakcentowaniu elementów , które kiedyś były wykluczone z kadru (idealnym przykładem jest pierwsza okładka Vogue Polska). W ten sposób na pierwszy plan wysuwają się postacie modelek – Marleny Szoki oraz Marii Bednarz, które bezbłędnie zaprezentowały odważną i wyjątkową kolekcję, świetnie osadzoną w najnowszych trendach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nieszablonowe podejście Kamila do całego projektu, duża swoboda w artystycznych decyzjach ze strony marki, pozwoliły stworzyć dynamiczną, pełną niestandardowych kadrów oraz kolorów kampanię.

Kamil Strudziński jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu orazNottingham School of Art and Design. Przez wiele lat współpracował z licznymi markami we Włoszech, a obecnie coraz częściej działa także na rynku polskim. W jego portfolio znajdują się zarówno katalogi oraz liczne kampanie wizerunkowe.

Papert Pictures powstał w 2007 roku w Poznaniu z inicjatywy Agaty Kruczek. Od tamtej pory działa jako dom kreatywno-produkcyjny, który specjalizuje się w realizacjach wizerunkowych sesji zdjęciowych i projektów audio-wizualnych. Do wszelkich produkcji Papert Pictures podchodzi kompleksowo: od koncepcji poprzez realizację i postprodukcję, na gotowym produkcie kończąc. Klientami Papertu dotychczas były takie marki jak Deni Cler, Orska, Gatta, Giacomo Conti, Prima Moda, Mokobelle Jewellery, Sence Copenhagen, Top Secret, Esotiq, Tiffi, Big Star, Diverse, Kazar, Yes, Vox, Martini, Fashiondays, Allegro, Orlen, Marmorin czy Media Markt.

Photographer: Kamil Strudziński /Papert Pictures
Models: Marlena/ Avant Models, Maria / MadebyMILK
Production: Agata Kruczek / Papert Pictures
Production manager: Agata Śliwińska / Papert Pictures
Make-up: Bartek Osowczyk / Papert Pictures
Hair: Kamil Pecka
Stylist: Szymon Duży / Papert Pictures
Set design: Paulina Plachecka / R2D2kolektyw
Campaign movie: Jacek Jabłoński / Papert Pictures
Photographer's assistants: Wojtek Skrzypczyński, Dawid Surowy

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij