GetHero wzmacnia zespół - dołącza do niego dwójka Talent Managerów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
GetHero wzmacnia zespół - dołącza do niego dwójka Talent Managerów

Michał Dziuba dołączył do zespołu agencji GetHero, jako Talent Manager dedykowany sekcji Gaming. Równocześnie pracę w agencji rozpoczyna Magdalena Bliźniak, jako Talent Manager w obszarze Beauty.

Michał Dziuba pracował poprzednio m.in. jako Customer Service Consultant w firmie e-turystycznej Sun Seasons 24. W GetHero objął stanowisko Talent Managera dedykowanego obszarowi gamingowemu. Do jego zadań należeć będzie dbanie o relacje z twórcami YouTube oraz przygotowywanie i realizacja kampanii dla klientów agencji w segmencie Gaming. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Magdalena Bliźniak pracowała wcześniej m.in. w firmie Fast White Cat, jako młodszy specjalista ds. e-commerce oraz w firmie PEJOT, gdzie odpowiadała za new business i działania mające na celu budowanie wizerunku spółki na rynku. W GetHero objęła stanowisko Talent Managera. Będzie opiekunem twórców związanych z sekcją Beauty, będzie również odpowiedzialna za prowadzenie kampanii w tym segmencie.

Agencja GetHero jest siecią partnerską YouTube i jednocześnie agencją kreatywną wyspecjalizowaną w video marketingu i influencer marketingu. Współpracujący z GetHero na wyłączność influencerzy to m.in.: ReZigiusz, Dezy, Multi, Vertez, Marcin Malczyński, WiP Bros, FRiZ, vNARF, Matuss czy Tofiki - mają oni ponad ponad 20 mln subskrybentów na YouTube, ponad 5 mln fanów na Facebooku, a łączna liczba wyświetleń ich materiałów na YouTube zbliża się już do 1,5 mld. Wśród klientów i marek, dla których pracowała agencja znalazły się m.in. Zott, mBank, Coca-Cola, Credit Agricole, HP, Play, Crunchips, EA, Zott, PepsiCo, x-kom, Komputronik, Orange.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij