Nowy Group Account Manager w GoldenSubmarine

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy Group Account Manager w GoldenSubmarine

Piotr Gorzkowski awansował na Group Account Managera w agencji GoldenSubmarine, z którą związany jest od początku jej istnienia. Poza pracą – jest wokalistą poznańskiej grupy Two Timer, z kilkoma płytami na koncie oraz koncertami w kraju i zagranicą.

Przeszło dekadę temu dołączył do agencji obejmując stanowisko Account Managera. Obsługiwał takich klientów jak Monnari, Związek Firm Public Relations, Gdańsk Transport Company i Skoda. Na co dzień pracuje w poznańskim biurze agencji GoldenSubmarine i obsługuje obecnie Nivea Polska (kategorie Hair Care & Styling, Face Care oraz Deo). Jako Group Account Manager będzie kierować zespołem zajmującym się produktami z portfolio Nivea. Należy do tej grupy pracowników, którzy są w zespole agencji od początku jej istnienia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Prywatnie Piotr Gorzkowski jest maratończykiem, a także wokalistą poznańskiego zespołu Two Timer z trzema albumami na koncie (najnowszy longplay ukaże się w maju tego roku). Wraz z zespołem koncertuje w całej Polsce. Two Timer występował też przed publicznością w Kanadzie, USA, Francji i Niemczech. Piotr jest żonaty i ma dwójkę dzieci.

Przykłady twórczości grupy Two Timer:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij