Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group

Paulina Ufel rozpoczęła pracę w Isobar Poland Group. Jako client partner będzie odpowiadać za kierowanie jednym z pionów klienckich działającej w ramach Dentsu Aegis Network Polska grupy.

Paulina Ufel ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Zarządzała kompleksowymi działaniami marketingowymi dla klientów z kategorii fmcg, otc, telekomunikacyjnej i finansowej. Do Isobar Poland Group dołączyła przechodząc z agencji Scholz and Friends Warsaw gdzie, przez ostatni rok jako account director zarządzała zespołem obsługującym marki należące do Grupy Cyfrowy Polsat (Plus, Plush i smartDOM). Wcześniej, przez 8 lat, była związana z Saatchi&Saatchi Interactive Solutions, gdzie pełniła funkcję business directora oraz dyrektor zarządzającej butiku kreatywnego Team One. W latach 2003-2008 Ufel pracowała w agencjach G7, Ogilvy&Mather Polska i Leo Burnett.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Isobar Poland Group działa w ramach polskiego oddziału Dentsu Aegis Network Polska. W skład grupy wchodzą: agencja reklamowa Isobar Polska, agencja interaktywna Lubię to – linked by Isobar oraz hub technologiczny Hypermedia – linked by Isobar. Isobar Poland Group zatrudnia ponad 400 ekspertów z zakresu komunikacji marketingowej, technologii i data pracujących w Warszawie i Białymstoku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij