Smart z nową Country Manager CEE

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Smart z nową Country Manager CEE

Małgorzata Kmieciak objęła stanowisko Country Managera CEE w firmie Smart - oferującej transparentną i niezależną platformę do monetyzacji powierzchni reklamowej.

Kmieciak przeszła do Smarta z Adform, duńskiej firmy z branży ad tech, gdzie pełniła funkcję Sales Managera. Wcześniej zajmowała podobne stanowisko w Google.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kmieciak ma ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży i doradztwie w zakresie technologii i rozwiązań reklamowych, które zdobyła współpracując z kluczowymi domami mediowymi, agencjami reklamowymi i największymi markami. W swojej nowej roli, Kmieciak będzie odpowiadała za planowanie, rozwój i wdrażanie strategii sprzedażowej firmy Smart w regionie CEE.

Kmieciak dołączyła do warszawskiego biura w lutym i raportuje bezpośrednio do Sylvain’a Piquet, Chief Revenue Officer’a.

“Region CEE jest dużym i ważnym rynkiem, na którym widzimy ciągły wzrost zainteresowania nowoczesnymi rozwiązaniami rozwijającymi rynek reklamy digital. Cieszymy się, że Małgorzata będzie prowadzić nasz biznes na tym rynku, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej dotychczasowe sukcesy oraz silne relacje w branży, co przyczyni się do sukcesu naszych klientów” powiedział Piquet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij