Paulina Świętczak dołącza do zespołu agencji GetHero

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paulina Świętczak dołącza do zespołu agencji GetHero

Paulina Świętczak dołącza do zespołu GETHERO, na stanowisko Junior Creative. To kolejne wzmocnienie teamu agencji w tym roku – niedawno do zespołu agencji dołączyli Michał Dziuba i Magdalena Bliźniak.

Do obowiązków Pauliny Świętczak w GetHero należeć będzie m.in. wsparcie kreatywne projektów prowadzonych przez Account Managerów oraz wsparcie działań PR agencji. Poprzednio Paulina Świętczak pracowała jako specjalista ds. marketingu w Akademickich Inkubatorach Przedsiębiorczości, jak również przez 3 lata w Akademickim Radiu Luz gdzie m.in. organizowała kampanie promocyjne, eventy, zajmowała się profilami radia w mediach społecznościowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Paulina Świętczak jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (studia licencjackie - Kulturoznawstwo, specjalność komunikacja i media) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (studia magisterskie - Zarządzanie, specjalność marketing internetowy i e-commerce).

Agencja GetHero jest siecią partnerską YouTube i jednocześnie agencją kreatywną wyspecjalizowaną w video marketingu i influencer marketingu. Współpracujący z GetHero na wyłączność influencerzy to m.in.: ReZigiusz, Dezy, Multi, Vertez, Marcin Malczyński, vNARF, Matuss, Tofiki - mają oni ponad 10 mln subskrybentów na YouTube, ponad 5 mln fanów na Facebooku, a łączna liczba wyświetleń ich materiałów na YouTube zbliża się już do 1,3 mld. Wśród klientów i marek, dla których pracowała agencja znalazły się m.in. mBank, Coca-Cola, Credit Agricole, HP, Play, Crunchips, EA, Zott, PepsiCo, x-kom, Komputronik, Orange.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij