Wernisaż Mirrors of Hell & Heaven Wioletty Karaś już za nami

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wernisaż Mirrors of Hell & Heaven Wioletty Karaś już za nami

W piątkowy wieczór, 9 marca 2018 r., w sali wystawowej Instytutu Cervantesa przy ulicy Nowogrodzkiej 22, odbył się wernisaż prac malarskich Wioletty Karaś, zatytułowany Mirrors of Hell & Heaven. Wernisaż poprowadził prezenter Krzysztof Wanio.

Artystka w swoich pracach zaprezentowała z pozoru proste życiowe sytuacje oraz tematy, których głębia dotyka najdalszych zakamarków jestestwa. Był to swoisty pokaz luster naszego życia i emocji, w których każdy mógł dostrzec prawdę i uczucia, na co dzień niewidoczne dla ludzkiego oka. Wystawa została podzielona na dwie części: mroczną i jasną. Pierwsza część pokazywała ludzi słabych, którzy błądząc, nie mogą odnaleźć się w otaczającym ich świecie. Druga, jasna strona obrazowała kobietę i mężczyznę przepełnionych prawdziwą życiową energią, czyli świadomych, uważnych, przepełnionych spokojem i energią.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poza obrazami Wioletty Karaś, uczestnicy wernisażu mogli podziwiać występ baletu Warsaw Ballet z udziałem Natalii Marii Wojciechowskiej i Łukasza Lewandowskiego. Uczestnikom wernisażu towarzyszyła muzyka na żywo w wykonaniu Damiana Bartosiewicza, którego koncert był uwieńczeniem tego spotkania. Poza prezentacją najnowszych prac artystki, celem wystawy było również wsparcie inicjatywy „Bieg po Nowe Życie”, na którą zostanie przekazane 10% kwoty uzyskanej ze sprzedaży obrazów. Artystka po raz szósty zainicjowała akcję „Pomoc to sztuka”.

Color Wings Wioletta Karaś, znana jest z niebanalnych wydarzeń. Podczas jej wernisaży gościom zawsze towarzyszy muzyka na żywo i taniec, które są nieodłącznym elementem życia i pracy artystki. W najbliższej przyszłości artystka rozwinie skrzydła w Australii, gdzie rozpoczęła już współpracę z galerią sztuki w Melbourne.

Mamy nadzieję, że już niebawem odbędzie się kolejna wystawa tej jakże inspirującej artystki.

 

Organizator Manager Color Wings– Katarzyna Wicha-Gajek

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij