Debiut NickToons oraz nowa propozycja Paramount Channel HD na liście kanałów UPC Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Debiut NickToons oraz nowa propozycja Paramount Channel HD na liście kanałów UPC Polska

Kanał Nicktoons pojawił się w ofercie sieci kablowej UPC Polska, największego dostawcy usług cyfrowych w Polsce. W ramówce stacji znajdują się najlepsze oraz najzabawniejsze animacje, które są nadawane 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, wyłącznie w jakości HD.

Również od połowy marca Paramount Channel HD znalazł się na nowej pozycji w układzie kanałów UPC Polska.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nicktoons to trzecia stacja z rodziny Nickelodeon w Polsce. Oferta programowa kanału kierowana jest do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ramówce nadającej od lutego br., wyłącznie w jakości HD stacji, znajdują się nowości, takie jak opowiadający historię legendarnych wojowniczek serial „Mysticons”, przenosząca widzów do tajemniczego domu animacja „Witajce w Wayne”, a także produkcja, przedstawiające niezwykłe perypetie energicznej bestii pt. „Bunsen, ty bestio!”.

W ofercie Nicktoons nie brakuje również uwielbianych przez młodych widzów emocjonujących i pełnych humoru animacji, takich jak „Jimmy Neutron: Mały geniusz”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Toon Marty”, „Wróżkowie chrzestni” i „SpongeBob Kanciastoporty”. Na antenie stacji można zobaczyć również seriale, będące spin-offami wielkich kinowych przebojów: „Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości” i „Pingwiny z Madagaskaru”. Wszystkie propozycje programowe, które znajdą się na antenie Nicktoons są nadawane w jakości HD.

Nicktoons będzie dostępny w pakiecie Max na pozycji 669 na dekoderach Mediabox oraz na pozycji 608 na dekoderze Horizon.

Także od połowy marca br. abonenci mogą oglądać Paramount Channel HD na nowej pozycji w układzie kanałów UPC Polska. Stacja obecnie jest dostępna na pozycji 11 na dekoderach Horizon i UPC Mediabox. Paramount Channel HD można również oglądać na dotychczasowych pozycjach w elektronicznym przewodniku po programach (EPG) – na pozycji 205 na dekoderach Horizon i Kaon oraz na pozycji 483 na dekoderach UPC Mediabox.

Paramount Channel HD to jedyny kanał filmowy w Polsce, w którego ofercie programowej znajdują się wyłącznie filmy z Hollywood. Wśród nich znajdują się zarówno kultowe megaprodukcje, tworzące blisko stuletnią historię kina amerykańskiego, jak i najgłośniejsze filmy ostatnich lat. W najbliższych tygodniach na antenie stacji pojawią się takie produkcje, jak m.in. „Oczy szeroko zamknięte”, „W dolinie Elah” czy „Zabójstwo Jesse’ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij