Nowa osoba w zespole Bidlab

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa osoba w zespole Bidlab

Do zespołu Bidlab – agencji mediowej specjalizującej się w efektywnym pozyskiwaniu ruchu – dołączył Paweł Piskorz. Objął on stanowisko Online Advertising Specialist.

Paweł Piskorz odpowiada w Bidlab za trafikowanie kampanii, głównie z wykorzystaniem rozwiązań social mediowych, a także za wsparcie klienta w planowaniu działań efektywnościowych. Ponadto, do jego zadań należy realizacja celów optymalizacyjnych i tworzenie raportów z przeprowadzonych działań.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Poprzednio pracował w agencji Get More Social na stanowisku Advertising Manager, gdzie odpowiadał za planowanie, tworzenie, analizę oraz optymalizację kampanii PPC dla czołowych marek, m.in. Amica, Intermarche, SuperFish, GoodFood, De Longhi Polska, GLS Poland, MINI, Turner Polska czy Tesa Polska. Posiada duże doświadczenie na stanowisku managerskim. Pełnił tę funkcję w firmie Kinguin Poland w dziale obsługi klienta oraz jako manager ds. automatyzacji marketingu.

Cieszymy się, że Paweł dołączył do naszego zespołu. Dzięki jego doświadczeniu w zakresie social media i reklamy online, działania prowadzone przez naszą agencję wejdą na jeszcze wyższy poziom. Jego obecność w zespole pozwoli nam na utrzymaniu jakości obsługi naszych klientów, rozwoju nowych możliwości, a także pozyskaniu nowych klientów - mówi Tomasz Teodorczyk, CEO Bidlab.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij