Nowe kina w ofercie Multikino Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowe kina w ofercie Multikino Media

Multikino Media poszerzyło swoje portfolio o dwa kolejne kina. Od teraz do oferty brokera reklamy kinowej dołączyły: Nowe Horyzonty we Wrocławiu i Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.

Obecnie Multikino Media obsługuje pod względem reklamy 62 kina w 49 miastach z łączną liczbą ekranów 346. W portfolio Multikina Media znajdują się: 32 kina sieci Multikino, warszawskie kina: Atlantic, Luna i Muranów, kina wchodzące w skład Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych, sieć kin Cinema 3D, kina studyjne: Nowe Horyzonty we Wrocławiu, Charlie w Łodzi, Ratusz w Zduńskiej Woli, Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kino Nowe Horyzonty mieści się w samym centrum Wrocławia przy ul. Kazimierza Wielkiego. Dzięki wsparciu miasta to największy w Polsce multipleks prezentujący kino artystyczne. Posiada 9 nowoczesnych, klimatyzowanych sal kinowych (z łączną liczbą 2329 foteli), wyposażonych w ekrany o najwyższej jakości obrazu i dźwięku. Obiekt nie był do tej pory obsługiwany reklamowo.

Kozienicki Dom Kultury w Kozienicach znajduje się w Centrum Kulturalno-Artystycznym przy ul. Warszawskiej 29. Wielofunkcyjna sala dysponuje 356 miejscami. Wyposażona jest w projektor o najwyższym standardzie o rozdzielczości 4K dla projekcji trójwymiarowej i tzw. rolowany ekran o szerokości 8,5 metrów. Posiada także nowoczesny system nagłaśniający. Okazjonalnie na potrzeby kina wykorzystywana jest sala kameralna z 130 miejscami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij